--> GoUP je Blue Alliance • GoUP

GoUP je Blue Alliance

Tomáš Varga 31.07.2019 2 minútové čítanie    Kategórie: Ako predávať online
GoUP je Blue Alliance

Určite pozornému čitateľovi neuniklo, že sme členom aliancie Blue Alliance. Ale načo je vôbec nejaká aliancia a prečo sme tam?

Toto je Blue Alliance

Blue Alliance združuje vybrané agentúry v regióne strednej a východnej Európy. Z Poľska, Česka, Slovenska, Maďarska, Slovinska, Chorvátska a Rumunska. Väčšinou po dve agentúry z každej krajiny. Členovia aliancie musia ako základ spĺňať:

  • Premier Partner Google
    Pretože to získať tento status vyžaduje dlhoročné skúsenosti, históriu a relatívne vysoký rozpočet v správe.
  • Ocenenie alebo nominácia na ocenenie medzinárodného významu.
    Pretože to ukazuje, že okrem toho, že robíme dobrú prácu, nebojíme sa ju prihlásiť do svetovej konkurencie, postaviť sa za ňu a ísť „s kožou na trh“.
  • Dobrá skúsenosť
    Členovia sa dobre poznajú a vedia že sa na seba môžu spoľahnúť.

Načo je svetu Blue Alliance?

Ako jednotlivé agentúry operujeme na svojich trhoch kde máme silné postavenie, avšak niektorí z našich klientov vyžadujú naše služby mimo krajín nášho pôsobenia. Prirodzene, Český trh obhospodárime bez problémov, ale na také Slovinsko by sme už netrúfli. Teraz tam ale máme spoľahlivého partnera Dinetix, na ktorého sa môžeme kedykoľvek obrátiť. Vďaka tomu sa náš medzinárodný zásah značne väčší. A takto je to v celom regióne. Tým pádom máme „poruke“ skutočne veľkú silu pre klientov, ktorým je ich trh malý. Vďaka tomu, že sa dobre poznáme poskytujeme partnerské služby ako naše vlastné a môžeme sa zaručiť za 100% výsledok.

Za vznikom aliancie stojí poľská agentúra Bluerank, ktorá pravidelne vyhráva európske performance ceny vrátane Google Premier Awards. O to cennejšie je pre nás ich prizvanie do tak silnej aliancie a vidia náš prínos. Máme spolu 504 certifikácii a 320 zamestancov. Spravujeme dovedna 24 000 000 €. To už sú čísla na ktorých môže stavať každý veľký klient.

Čo bude teraz?

Ako partneri rozvíjame spoluprácu naprieč strednou a východnou Európou (CEE). A to nie len na úrovni klientov, ale učíme sa navzájom. Každá z našich agentúr je iná, robíme svoju prácu inak a s inými klientami. Máme sa veľa čo naučiť.


Stay22 connected
Reklama
Najnovšie články

máme Prvý online magazín o online

Ako sa vyhnúť otravnému marketingu a vzbudzovať dôveru v zákazníkoch


5 minútové čítanie

Každý deň sa na internete stretávame s ponukami a marketingovými správami, ktoré využívajú naše osobné údaje a zacieľujú na nás svoje odkazy. Neustále o sebe poskytujeme informácie na základe webových stránok, ktoré navštevujeme, obsahu, ktorý čítame a hotelov, v ktorých si rezervujeme ubytovanie. Marketéri využívajú našu digitálnu stopu, aby nám cielene prezentovali svoje ponuky. Takáto […]

Viac článkov, viac informácii, viac reálných skúseností:

ČÍTAŤ VIAC V MAGAZÍNE

Socializujme sa. Dajte nám Like a nič Vám neujde.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.