-->

GoUP je Blue Alliance

Tomáš Varga 31.07.2019 2 minútové čítanie    Kategórie: Ako predávať online
GoUP je Blue Alliance

Určite pozornému čitateľovi neuniklo, že sme členom aliancie Blue Alliance. Ale načo je vôbec nejaká aliancia a prečo sme tam?

Toto je Blue Alliance

Blue Alliance združuje vybrané agentúry v regióne strednej a východnej Európy. Z Poľska, Česka, Slovenska, Maďarska, Slovinska, Chorvátska a Rumunska. Väčšinou po dve agentúry z každej krajiny. Členovia aliancie musia ako základ spĺňať:

  • Premier Partner Google
    Pretože to získať tento status vyžaduje dlhoročné skúsenosti, históriu a relatívne vysoký rozpočet v správe.
  • Ocenenie alebo nominácia na ocenenie medzinárodného významu.
    Pretože to ukazuje, že okrem toho, že robíme dobrú prácu, nebojíme sa ju prihlásiť do svetovej konkurencie, postaviť sa za ňu a ísť „s kožou na trh“.
  • Dobrá skúsenosť
    Členovia sa dobre poznajú a vedia že sa na seba môžu spoľahnúť.

Načo je svetu Blue Alliance?

Ako jednotlivé agentúry operujeme na svojich trhoch kde máme silné postavenie, avšak niektorí z našich klientov vyžadujú naše služby mimo krajín nášho pôsobenia. Prirodzene, Český trh obhospodárime bez problémov, ale na také Slovinsko by sme už netrúfli. Teraz tam ale máme spoľahlivého partnera Dinetix, na ktorého sa môžeme kedykoľvek obrátiť. Vďaka tomu sa náš medzinárodný zásah značne väčší. A takto je to v celom regióne. Tým pádom máme „poruke“ skutočne veľkú silu pre klientov, ktorým je ich trh malý. Vďaka tomu, že sa dobre poznáme poskytujeme partnerské služby ako naše vlastné a môžeme sa zaručiť za 100% výsledok.

Za vznikom aliancie stojí poľská agentúra Bluerank, ktorá pravidelne vyhráva európske performance ceny vrátane Google Premier Awards. O to cennejšie je pre nás ich prizvanie do tak silnej aliancie a vidia náš prínos. Máme spolu 504 certifikácii a 320 zamestancov. Spravujeme dovedna 24 000 000 €. To už sú čísla na ktorých môže stavať každý veľký klient.

Čo bude teraz?

Ako partneri rozvíjame spoluprácu naprieč strednou a východnou Európou (CEE). A to nie len na úrovni klientov, ale učíme sa navzájom. Každá z našich agentúr je iná, robíme svoju prácu inak a s inými klientami. Máme sa veľa čo naučiť.


Stay connected
Reklama
Najlepšie články
Newsletter
som
Najnovšie články

Najnovšie online články o online svete

Ako naplánovať rozpočet pre online marketing na celý rok?


7 minútové čítanie

Online marketing je hnacou silou úspechu mnohých podnikov. Premyslený rozpočet na online marketing je pri vstupe do roka 2024 dôležitejší, ako kedykoľvek predtým. Jedná sa o plán, ktorý vám zabezpečí, aby ste čo najlepšie využili služby digitálneho marketingu a zároveň dosiahli svoje marketingové ciele. V tomto článku vás prevedieme základnými krokmi pri plánovaní rozpočtu pre […]

Kompletné výsledky firmy Meta + Grafy


6 minútové čítanie

Skupina Meta (Facebook) na konci minulého týždňa uviedla, že za 3. štvrťrok zaznamenala dobré výsledky, stabilný nárast počtu používateľov a najlepšie štvrťročné príjmy v histórií. A hoci stále vynakladá veľké prostriedky do virtuálnej reality, aj v tejto oblasti sa situácia začína vyvíjať o niečo ružovejšie. Najprv k používateľom. Facebook v treťom štvrťroku navýšil počet mesačných […]

Najlepší čas pre uverejňovanie príspevkov na sociálnych sieťach v roku 2023


4 minútové čítanie

Spoločnosť Sprout Social zverejnila svoj každoročný zoznam najlepších časov pre uverejnenie príspevkov v rámci hlavných aplikácií sociálnych médií, na základe analýzy trendov zapojenia viac ako 34 tisíc používateľov spoločnosti Sprout (v priebehu uplynulého roka). Po prvýkrát spoločnosť Sprout poskytla údaje zo služby TikTok, ktoré by mohli poskytnúť ďalšie pomocné usmernenia v širšom marketingovom procese sociálnych […]

Viac článkov, viac informácii, viac reálných skúseností:

ČÍTAŤ VIAC V MAGAZÍNE

Socializujme sa. Dajte nám Like a nič Vám neujde.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.