Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.

Google Management je všetko čo potrebujete z Google reklamy. Nič viac

Výsledky podložené tvrdými číslami.

STRIKTNE VÝKONNOSTNÉ CIELE PPC REKLAMY

Tu už sa nehráme na pozície, kľúčové slová a reklamné texty. Tu všetko podlieha vášmu zisku. Z našich klientov vytvárame v programe Management jednotky vo svojom obore a to bez ohľadu na to, či v Malackách vyrábajú plastové okná, namontujú 300 klimatizácii ročne po celom Slovensku alebo postavia tisíc bytov ročne. Nezľakneme sa ani top IT firmy predávajúcej svoj produkt pre celý svet a stále sme radi ak môžeme pozdvihnúť biznis toho nášho malačana o 40% medziročne.

Proste, ak chápete, že vaše produkty alebo služby ľudia hľadajú, ste náš klient.

Prevádzkujete veľký e-shop s množstvom produktov alebo službu, ktorá je návštevníkoch z webu závislá? Chápete, že internet je pilier vášho biznisu a potrebujete cieliť reklamu na každého z nich, zmerať a vyhodnotiť koľko ste za neho dali a koľko vám zarobil? V tom sa vyžívajú naši skúsenosťami ošľahaní PPC-čkari. Vytvoríme vám rozsiahlu reklamnú kampaň získavajúcu zákazníkov za najnižšie náklady. Ale vždy len to čo potrebujete aby ste skutočne zarábali a nie len točili kredity.
Rozpočet máte plne pod kontrolou. Objednávky nechajte na nás.

Vytrieskame z Google reklamy všetko
čo je podložené číslami.

OSOBNÝ PRÍSTUP

Úspech vašich kampaní berieme osobne

SKUTOČNÍ ŠPECIALISTI

Pracuje pre vás PPC tím s 10 rončými skúsneosťami z tisícok kampaní.

TRVALÝ PROGRES

Neustále hľadáme zlepšenia aby sme zvýšili výkon kampaní

POZRIME SA NA TO SPOLU

CHCEM BEZPLATNÝ NÁVRH

STE V RUKÁCH CERTIFIKOVANÝCH PROFESIONÁLOV

Špecialisti GoUP sú pravidelne školení priamo v Google. Zúčastňujeme sa medzinárodných konferencii aby sme vám mohli prinášať novinky, ktoré fungujú! Vďaka rokom kvalitnej práce a stovkám spravovaných kampaní sú naši špecialisti najskúsenejší. Vašu kampaň berú osobne a pre jej úspech urobia aj zdanlivo nemožné.

ČO DOKÁŽEME
V PROGRAME MANAGEMENT

Reklamný systém Adwords je komplexný. Založiť si základnú kampaň môže byť jednoduché, no priviesť z nej reálnych zákazníkov je zložité. Nemusíte vlastniť rozsiahly e-shop aby Vám odborne vedená Google reklama dokázala prinášať veľa objednávok. Na to ale musí využívať všetky možnosti, ktoré sú práve pre váš biznis prínosné. V GoUP vždy používame pokročilé funkcie Adwords, ak pre vás majú význam:

MERIAME KONVERZIE (ROI)

Sledujeme ktoré kľúčové slová, prípadne umiestnenia a cielenia reklamy prinášajú najvyšší počet objednávok. Pre tento účel vám poradíme ako nastaviť váš web aby sme mohli merať výkon kampane aj keď nie ste e-shop.

MERIAME NÁVRATNOSŤ
NÁKLADOV NA REKLAMU (ROAS)

ROAS nám umožňuje vidieť, či reklama za 10€ vygenerovala objednávku v hodnote 15€ alebo 150€. Nebudeme predsa míňať kredit tam, kde sa síce sypú objednávky, ale žiadny zisk.

REMARKETUJEME / RETARGETUJEME

návštevníkov aby sme ich primäli uskutočniť objednávku. Remarketing je výborný a efektívny nástroj na oslovenie návštevníkov, ktorí sa nestali zákazníkmi a umožniť im spraviť správne rozhodnutie, ktoré od nich očakávame.

REMARKETUJEME DYNAMICKY

pretože na návštevníkov výborne funguje, ak po celom webe narážajú na vašu reklamu, ktorá zobrazuje presne tie produkty / služby, ktoré si na vašej stránke prezerali!

SKRIPTUJEME A AUTOMATIZUJEME,
TESTUJEME.

Ak máte stovky až tisícky položiek v eshope, nastavíme skriptované kampane, ktoré automaticky aktualizujú ceny produktov v reklamných textoch, zapínajú a vypínajú reklamy podľa dostupnosti na sklade, prípadne dokonca reagujú na ponuku konkurencie!

AK NECHCETE, NEÚČTUJEME VÁM
ZALOŽENIE ÚČTU A VYTVORENIE
KAMPANÍ.

Pre dlhodobé kampane (6 mesiacov a viac) neúčtujeme poplatok za založenie účtu a vytvorenie PPC kampaní. Reklamný účet Adwords je vo vašom vlastníctve, máte k nemu non-stop prístup a všetky historické hodnoty a nastavenia v ňom vám ostávajú.

+ neustále vyhodnocujeme výkon kampaní, testujeme nové funkcie, ktoré vám môžu priniesť zisk a hlavne rozmýšľame. Rozumieme trhu, preto neustále premýšlame, vŕtame sa v Analytics a prehľadávame trendy aby sme našli tých zákazníkov, ktorí najlepšie nakupujú.

Hľadáme pre vás tých zákazníkov,
ktorí najlepšie nakupujú

AKÁ JE CENA MANAGEMENT-U?

Cena našich online služieb priamo zodpovedá náročnosti vašej kampane. Čiže čím viac času, skúseností a rôznych typov špecialistov si kampaň vyžaduje, tým bude drahšia. Rozumieme, že si neviete predstaviť, koľko hodín my potrebujeme a zveriť nám dôveru typu – robte, ja to potom zaplatím – nie je zrovna jednoduché, vytvorili sme preto základné Managementové varianty aby ste sa vedeli zorientovať. Od nich sa odrážame, no konečná podoba programu je stále na našej vzájomnej dohode.

CHCEM BEZPLATNÝ NÁVRH
Najobľúbenejšia voľba
Management Start 192 € mesačne Management 299 € mesačne Management + 625 € mesačne
Google vyhľadávanie Áno Áno Áno
Meranie objednávok (konverzií) Áno Áno Áno
Google Reklamná sieť Nie Áno Áno
Analýza zdrojov objednávok v Analytics (ROI) Nie Áno Áno
Analýza predaja produktov v Analytics (ROAS) Nie Áno Áno
Copywriter - tvorba a testovanie reklamných textov Nie Áno Áno
Tvorba responzívnych bannerov Nie Áno Áno
Pravidelný reportinga vyhodnotenie kampaní Nie Áno Áno
Pravidelná konzultácia stratégie pre rast vášho online biznisu Nie Nie Áno
TOTO CHCEM TOTO CHCEM TOTO CHCEM

NEDOVOLÍME VÁM MINÚŤ PENIAZE NA NEZMYSLY LEN PRETO, ŽE TO CHCETE.

Ak ste niekde počuli, že taká alebo takáto reklama funguje, radi sa o tom s vámi porozprávame. Berieme ako svoju povinnosť ochrániť vašu investíciu, preto vám budeme dôrazne vyhovárať investovať tam, kde to nesplní vaše očakávania – vaše KPI (kľúčové ukazovatele výkonu). Alebo vám minimálne vysvetlíme čo môžete očakávať.

našich klientov predlžuje svoje kampane bez prerušenia

malých klientov si užíva svoje malé bezstarostné kampane

klientov sa teší z našich komplexných služieb online marketingu

S Google a Facebook kampaňou od spoločnosti GoUP, ktorú viedli pre náš developerský projekt Nová Terasa v Košiciach som boli veľmi spokojní. Facebook stránka projektu získala nový brandový vizuál, 4-násobný počet fanúšikov a počet dopytov, ktoré nám priviedla kampaň na Google predčil očakávania. Počas celej správy kampane sme s GoUP komunikovali a riešili smerovanie stratégie. Dokázali sa zladiť s našou agentúrou, ktorá vedie celkovú marketingovú stratégiu projektu. Rovnako nám boli pravidelne reportované výsledky na osobných stretnutiach s accountmi, či PPC špecialistami. Spoluprácu s agentúrou GoUP môžem len odporučiť.

Peter Šimko Penta Investments

S reklamnou agentúrou GoUP spolupracujeme dlhodobo. Funguje medzi nami vzájomná harmónia. Odborníci z GoUP-u komunikujú rýchlo, vždy riešia všetky naše pripomienky a starostlivo sa starajú o o kampane. Aj preto iné konkurenčné ponuky odmietam a vrelo odporúčam túto reklamnú agentúru aj svojim partnerom.

Oľga Kurejová MKcar

Spoluprácu s firmou GOUP , môžeme hodnotiť , ako nadpriemernú. Komunikácia a odozva na spracovanie našich požiadaviek sú riešené v dostatočne rýchlej dobe. Vrelo odporúčame iným záujemcom.

Jaroslav Košťál LedXenony.sk

Reklamnú agentúru GoUP som už odporučila svojim partnerom viackrát. Pracovníci z tejto agentúry sú veľmi pohotoví a ústretoví. V prípade zmien či problémov nás hneď informujú, čo nám veľmi vyhovuje. S ich prácou som spokojná.

Zuzana Hyžová toparla.sk

S prácou reklamnej agentúry GoUP som spokojný na 100%. Myslím, že viac hovoriť netreba.

Michal Čuri PROFILEXAN

Chceli by sme Vám v mene spoločnosti Spiš Tour veľmi pekne poďakovať za poskytované služby na vysokej úrovni. Promptné vybavenie našich požiadaviek, milý prístup zamestnancov a ochotu. Sme naozaj veľmi spokojní. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.. :)

Pavol Dzurilla spistour.sk

S reklamnou kampaňou GoUP – Google je naša spoločnosť spokojná o čom svedčí aj fakt, že ju aktívne bez prestávky využívame od februára 2013. Zároveň vidíme zvyšujúci sa počet klientov odkedy nám reklamnú kampaň spravujú v porovnaní so správou kampane vo vlastnej réžii. Služby spoločnosti odporúčame i naším klientom.

Martin Bendik nakupujbezpecne.sk

S GoUP TEAM-om spolupracujeme už niekoľko rokov. Po celú dobu spolupráce sme sa vždy stretli s ústretovosťou, odborným poradenstvom a prozákaznícky orientovaným profesionálnym prístupom. S ich pomocou je nás vidno tam, kde potrebujeme. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.“

doc. Ing. Petr Všetečka, PhD. Garant Partner Plus

Prečítajte si náš online magazín o online

4 stratégie, pomocou ktorých kamenné obchody môžu nonšalantne predbehnúť online predajcov

Kamenné obchody v posledných rokoch opakovane čelia  názorom spotrebiteľskej verejnosti, ktorá sa domnieva, že nakupovanie vo fyzických predajniach neodvratne vychádza z módy. Nie je ničím výnimočným, že čoraz viac tradičných predajných spoločností oznamuje rušenie svojich kamenných obchodov. Za zmienku stoja napríklad mená ako Sears, Barnes & Noble, JC Penney a mnoho ďalších. Na druhej strane spektra sa však nachádza mimoriadne […]

Viac článkov, viac informácii, viac reálných skúseností:

ČÍTAŤ VIAC V MAGAZÍNE

Socializujme sa. Dajte nám Like a nič Vám neujde.