-->

Google Management je všetko čo potrebujete z Google reklamy. Nič viac

Výsledky podložené tvrdými číslami.

STRIKTNE VÝKONNOSTNÉ CIELE GOOGLE REKLAMY

Tu už sa nehráme na pozície, kľúčové slová a reklamné texty. Tu všetko podlieha vášmu zisku. Z našich klientov vytvárame v programe Management jednotky vo svojom obore a to bez ohľadu na to, či v Malackách vyrábajú plastové okná, namontujú 300 klimatizácii ročne po celom Slovensku alebo postavia tisíc bytov ročne. Nezľakneme sa ani top IT firmy predávajúcej svoj produkt pre celý svet a stále sme radi ak môžeme pozdvihnúť biznis toho nášho malačana o 40% medziročne. Proste, ak chápete, že vaše produkty alebo služby ľudia hľadajú na Google, ste náš klient. Prevádzkujete veľký e-shop s množstvom produktov alebo službu, ktorá je návštevníkoch z webu závislá? Chápete, že internet je pilier vášho biznisu a potrebujete cieliť reklamu na Google na každého z nich, zmerať a vyhodnotiť koľko ste za neho dali a koľko vám zarobil? V tom sa vyžívajú naši skúsenosťami ošľahaní PPC-čkari. Vytvoríme vám rozsiahlu reklamnú kampaň v Google Ads získavajúcu zákazníkov za najnižšie náklady. Ale vždy len to čo potrebujete aby ste skutočne zarábali a nie len točili kredity. Rozpočet máte plne pod kontrolou. Objednávky nechajte na nás.

Vytrieskame z Google reklamy všetko
čo je podložené číslami.

OSOBNÝ PRÍSTUP

Úspech vašich kampaní berieme osobne

SKUTOČNÍ ŠPECIALISTI

Pracuje pre vás PPC tím s 10 rončými skúsneosťami z tisícok kampaní.

TRVALÝ PROGRES

Neustále hľadáme zlepšenia aby sme zvýšili výkon kampaní

POZRIME SA NA TO SPOLU

CHCEM BEZPLATNÝ NÁVRH

STE V RUKÁCH CERTIFIKOVANÝCH PROFESIONÁLOV

Špecialisti GoUP sú pravidelne školení priamo v Google. Zúčastňujeme sa medzinárodných konferencii aby sme vám mohli prinášať novinky, ktoré fungujú! Vďaka rokom kvalitnej práce a stovkám spravovaných kampaní sú naši špecialisti najskúsenejší. Vašu kampaň berú osobne a pre jej úspech urobia aj zdanlivo nemožné.

ČO DOKÁŽEME
V PROGRAME MANAGEMENT

Reklamný systém Adwords je komplexný. Založiť si základnú kampaň môže byť jednoduché, no priviesť z nej reálnych zákazníkov je zložité. Nemusíte vlastniť rozsiahly e-shop aby Vám odborne vedená Google reklama dokázala prinášať veľa objednávok. Na to ale musí využívať všetky možnosti, ktoré sú práve pre váš biznis prínosné. V GoUP vždy používame pokročilé funkcie Adwords, ak pre vás majú význam:

MERIAME KONVERZIE (ROI)

MERIAME NÁVRATNOSŤ
NÁKLADOV NA REKLAMU (ROAS)

REMARKETUJEME / RETARGETUJEME

REMARKETUJEME DYNAMICKY

SKRIPTUJEME A AUTOMATIZUJEME,
TESTUJEME.

AK NECHCETE, NEÚČTUJEME VÁM
ZALOŽENIE ÚČTU A VYTVORENIE
KAMPANÍ.

+ neustále vyhodnocujeme výkon kampaní, testujeme nové funkcie, ktoré vám môžu priniesť zisk a hlavne rozmýšľame. Rozumieme trhu, preto neustále premýšlame, vŕtame sa v Analytics a prehľadávame trendy aby sme našli tých zákazníkov, ktorí najlepšie nakupujú.

Hľadáme pre vás tých zákazníkov,
ktorí najlepšie nakupujú

AKÁ JE CENA REKLAMY GOOGLE A JEJ MANAGEMENT-u?

Cena našich online služieb priamo zodpovedá náročnosti vašej kampane. Čiže čím viac času, skúseností a rôznych typov špecialistov si kampaň vyžaduje, tým bude drahšia. Rozumieme, že si neviete predstaviť, koľko hodín my potrebujeme a zveriť nám dôveru typu – robte, ja to potom zaplatím – nie je zrovna jednoduché. Pozrite si preto približné cenové hladiny a čo v nich dostanete. Samozrejme, všetky ceny sú dohodnuté a schválené vopred.  

Na koľko si ceníte pravidelnú prácu agentúry, ktorá sa postará o váš zisk?

300 € 600 € NAJOBĽÚBENEJŠIE 900 € 1500 € 3000 €

Ok, na začiatok

Základná PPC kampaň s kreditom pár stoviek mesačne. Taký štart kým sa nerozrastiete a uvidíte koľko vám online marketing prináša.

Jeden kanál, ale poriadne

Naplno rozbehnutá PPC kampaň Google Ads napríklad pre menší e-shop s dôrazom na cenu konverzie. Viac ako Google Ads sa nám sem nezmestí, ale ukážeme vám, že online marketing je silný zdroj vašich zákazníkov.

Všetky kanály, ktoré zarábajú

Tak tu máme priestor na všetky kanály, ktoré váš e-shop/web potrebuje. Dostanete nadupané kampane so všetkými výkonovými kanálmi vrátane remarketingu, Heuréky, PPC na Facebooku, no proste všetko. Toto je špičkový online marketing so silnou návratnosťou investície.

Nielen ako predávať, ale aj čo predávať a za koľko

Stávame sa vašim vlastným online oddelením. V tejto cene už pracujeme s vašimi produktami, trhom, konkurenciou, hľadáme príležitosti ako váš shop alebo web zlepšiť, ako zvýšiť konverzný pomer lievika, proste akcelerovať o 100%.

Navyše aj SEO

Tak tu už prichádza priestor aj na SEO. V rámci celkového rastu sa staráme nie len o platené kanály, ale budujeme aj organickú návštevnosť. Síce len zľahka, ale citeľne a dlhodobo. A samozrejme ide o návratnosť investície, no nie len z reklamy ale zo SEO.

Totálny online pre jednotku na trhu

Vy to myslíte naozaj vážne a chcete byť líder trhu! Výborne. Silné PPCčka so silným SEO a biznis konzultáciami - o raste e-shopu, biznisu, expanzii do zahraničia. O vás bude do roka na trhu skutočne počuť. SEO tu zohráva rovnakú úlohu ako nadupané PPC kampane s nadupaným shopom/webom a sociálnymi sieťami.

NEDOVOLÍME VÁM MINÚŤ PENIAZE NA NEZMYSLY LEN PRETO, ŽE TO CHCETE.

Ak ste niekde počuli, že taká alebo takáto reklama funguje, radi sa o tom s vámi porozprávame. Berieme ako svoju povinnosť ochrániť vašu investíciu, preto vám budeme dôrazne vyhovárať investovať tam, kde to nesplní vaše očakávania – vaše KPI (kľúčové ukazovatele výkonu). Alebo vám minimálne vysvetlíme čo môžete očakávať.

našich klientov predlžuje svoje kampane bez prerušenia
malých klientov si užíva svoje malé bezstarostné kampane
klientov sa teší z našich komplexných služieb online marketingu

Tak už sme ukončili predaj projektu Terra OPOY. Chcem Vám veľmi pekne poďakovať za super prácu a určite ak budeme robiť ďalší projekt by som Vás kontaktoval.

Peter Markovič CASMAR REALITY s.r.o.

S reklamní agenturou GoUP spolupracujeme již dlouho. Existuje vzájemná harmonie mezi námi. GoUP odborníci komunikují rychle, vždy řešit všechny naše připomínky a starat se o kampaně pečlivě. Proto odmítám další konkurenční nabídky a vřele doporučuji tuto reklamní agenturu i svým partnerům.

Oľga Kurejová MKcar

Google je s reklamní kampaní GoUP – Google spokojen, o čemž svědčí skutečnost, že ji od února 2013 aktivně používáme bez přestávky. Zároveň vidíme rostoucí počet klientů, protože řídí naši reklamní kampaň ve srovnání se samoobslužnou správou kampaní. Doporučujeme také služby společnosti našim klientům.

Martin Bendik nakupujbezpecne.sk

S Google a Facebook kampaňou od spoločnosti GoUP, ktorú viedli pre náš developerský projekt Nová Terasa v Košiciach som boli veľmi spokojní. Facebook stránka projektu získala nový brandový vizuál, 4-násobný počet fanúšikov a počet dopytov, ktoré nám priviedla kampaň na Google predčil očakávania. Počas celej správy kampane sme s GoUP komunikovali a riešili smerovanie stratégie. Dokázali sa zladiť s našou agentúrou, ktorá vedie celkovú marketingovú stratégiu projektu. Rovnako nám boli pravidelne reportované výsledky na osobných stretnutiach s accountmi, či PPC špecialistami. Spoluprácu s agentúrou GoUP môžem len odporučiť.

Peter Šimko Penta Investments

S reklamnou agentúrou GoUP spolupracujeme dlhodobo. Funguje medzi nami vzájomná harmónia. Odborníci z GoUP-u komunikujú rýchlo, vždy riešia všetky naše pripomienky a starostlivo sa starajú o o kampane. Aj preto iné konkurenčné ponuky odmietam a vrelo odporúčam túto reklamnú agentúru aj svojim partnerom.

Oľga Kurejová MKcar

Spoluprácu s firmou GOUP môžeme hodnotiť ako nadpriemernú. Komunikácia a odozva na spracovanie našich požiadaviek sú riešené v dostatočne rýchlej dobe. Vrelo odporúčame iným záujemcom.

Jaroslav Košťál LedXenony.sk

Reklamnú agentúru GoUP som už odporučila svojim partnerom viackrát. Pracovníci z tejto agentúry sú veľmi pohotoví a ústretoví. V prípade zmien či problémov nás hneď informujú, čo nám veľmi vyhovuje. S ich prácou som spokojná.

Zuzana Hyžová toparla.sk

S prácou reklamnej agentúry GoUP som spokojný na 100%. Myslím, že viac hovoriť netreba.

Michal Čuri PROFILEXAN

Chceli by sme Vám v mene spoločnosti Spiš Tour veľmi pekne poďakovať za poskytované služby na vysokej úrovni. Promptné vybavenie našich požiadaviek, milý prístup zamestnancov a ochotu. Sme naozaj veľmi spokojní. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.. :)

Pavol Dzurilla spistour.sk

S reklamnou kampaňou GoUP – Google je naša spoločnosť spokojná o čom svedčí aj fakt, že ju aktívne bez prestávky využívame od februára 2013. Zároveň vidíme zvyšujúci sa počet klientov odkedy nám reklamnú kampaň spravujú v porovnaní so správou kampane vo vlastnej réžii. Služby spoločnosti odporúčame i naším klientom.

Martin Bendik nakupujbezpecne.sk

S GoUP TEAM-om spolupracujeme už niekoľko rokov. Po celú dobu spolupráce sme sa vždy stretli s ústretovosťou, odborným poradenstvom a prozákaznícky orientovaným profesionálnym prístupom. S ich pomocou je nás vidno tam, kde potrebujeme. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.“

doc. Ing. Petr Všetečka, PhD. Garant Partner Plus

Najnovšie online články o online svete

Ako môže performance marketing zvýšiť vaše miery konverzie?


5 minútové čítanie

Mnohé z marketingových kampaní zasahujú svoj cieľ v tzv. náročnej perspektíve realizovania konverzie. Pritom sa spaľujú peniaze, zdroje, úsilie a čas. Aby sme sa tomu vyhli a optimalizovali a maximalizovali mieru konverzie, k marketingovým stratégiám je potreba rôznych prístupov a jedným z takýchto prístupov je práve performance marketing. Nástup performance marketingu ako účinnej stratégie dokázal […]

Ako naplánovať rozpočet pre online marketing na celý rok?


7 minútové čítanie

Online marketing je hnacou silou úspechu mnohých podnikov. Premyslený rozpočet na online marketing je pri vstupe do roka 2024 dôležitejší, ako kedykoľvek predtým. Jedná sa o plán, ktorý vám zabezpečí, aby ste čo najlepšie využili služby digitálneho marketingu a zároveň dosiahli svoje marketingové ciele. V tomto článku vás prevedieme základnými krokmi pri plánovaní rozpočtu pre […]

Viac článkov, viac informácii, viac reálných skúseností:

ČÍTAŤ VIAC V MAGAZÍNE

Socializujme sa. Dajte nám Like a nič Vám neujde.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.