--> Google Management - Všetko čo z Google reklamy potrebujete • GoUP

Google Management je všetko čo potrebujete z Google reklamy. Nič viac

Výsledky podložené tvrdými číslami.

STRIKTNE VÝKONNOSTNÉ CIELE PPC REKLAMY

Tu už sa nehráme na pozície, kľúčové slová a reklamné texty. Tu všetko podlieha vášmu zisku. Z našich klientov vytvárame v programe Management jednotky vo svojom obore a to bez ohľadu na to, či v Malackách vyrábajú plastové okná, namontujú 300 klimatizácii ročne po celom Slovensku alebo postavia tisíc bytov ročne. Nezľakneme sa ani top IT firmy predávajúcej svoj produkt pre celý svet a stále sme radi ak môžeme pozdvihnúť biznis toho nášho malačana o 40% medziročne. Proste, ak chápete, že vaše produkty alebo služby ľudia hľadajú, ste náš klient. Prevádzkujete veľký e-shop s množstvom produktov alebo službu, ktorá je návštevníkoch z webu závislá? Chápete, že internet je pilier vášho biznisu a potrebujete cieliť reklamu na každého z nich, zmerať a vyhodnotiť koľko ste za neho dali a koľko vám zarobil? V tom sa vyžívajú naši skúsenosťami ošľahaní PPC-čkari. Vytvoríme vám rozsiahlu reklamnú kampaň získavajúcu zákazníkov za najnižšie náklady. Ale vždy len to čo potrebujete aby ste skutočne zarábali a nie len točili kredity. Rozpočet máte plne pod kontrolou. Objednávky nechajte na nás.

Vytrieskame z Google reklamy všetko
čo je podložené číslami.

OSOBNÝ PRÍSTUP

Úspech vašich kampaní berieme osobne

SKUTOČNÍ ŠPECIALISTI

Pracuje pre vás PPC tím s 10 rončými skúsneosťami z tisícok kampaní.

TRVALÝ PROGRES

Neustále hľadáme zlepšenia aby sme zvýšili výkon kampaní

POZRIME SA NA TO SPOLU

CHCEM BEZPLATNÝ NÁVRH

STE V RUKÁCH CERTIFIKOVANÝCH PROFESIONÁLOV

Špecialisti GoUP sú pravidelne školení priamo v Google. Zúčastňujeme sa medzinárodných konferencii aby sme vám mohli prinášať novinky, ktoré fungujú! Vďaka rokom kvalitnej práce a stovkám spravovaných kampaní sú naši špecialisti najskúsenejší. Vašu kampaň berú osobne a pre jej úspech urobia aj zdanlivo nemožné.

ČO DOKÁŽEME
V PROGRAME MANAGEMENT

Reklamný systém Adwords je komplexný. Založiť si základnú kampaň môže byť jednoduché, no priviesť z nej reálnych zákazníkov je zložité. Nemusíte vlastniť rozsiahly e-shop aby Vám odborne vedená Google reklama dokázala prinášať veľa objednávok. Na to ale musí využívať všetky možnosti, ktoré sú práve pre váš biznis prínosné. V GoUP vždy používame pokročilé funkcie Adwords, ak pre vás majú význam:

MERIAME KONVERZIE (ROI)

MERIAME NÁVRATNOSŤ
NÁKLADOV NA REKLAMU (ROAS)

REMARKETUJEME / RETARGETUJEME

REMARKETUJEME DYNAMICKY

SKRIPTUJEME A AUTOMATIZUJEME,
TESTUJEME.

AK NECHCETE, NEÚČTUJEME VÁM
ZALOŽENIE ÚČTU A VYTVORENIE
KAMPANÍ.

+ neustále vyhodnocujeme výkon kampaní, testujeme nové funkcie, ktoré vám môžu priniesť zisk a hlavne rozmýšľame. Rozumieme trhu, preto neustále premýšlame, vŕtame sa v Analytics a prehľadávame trendy aby sme našli tých zákazníkov, ktorí najlepšie nakupujú.

Hľadáme pre vás tých zákazníkov,
ktorí najlepšie nakupujú

AKÁ JE CENA MANAGEMENT-U?

Cena našich online služieb priamo zodpovedá náročnosti vašej kampane. Čiže čím viac času, skúseností a rôznych typov špecialistov si kampaň vyžaduje, tým bude drahšia. Rozumieme, že si neviete predstaviť, koľko hodín my potrebujeme a zveriť nám dôveru typu – robte, ja to potom zaplatím – nie je zrovna jednoduché. Pozrite si preto približné cenové hladiny a čo v nich dostanete. Samozrejme, všetky ceny sú dohodnuté a schválené vopred.

Na koľko si ceníte pravidelnú prácu agentúry, ktorá sa postará o váš zisk?

150 € 300 € 600 € NAJOBĽÚBENEJŠIE 900 € 1500 € 3000 €

Ok, na začiatok

Základná PPC kampaň s kreditom pár stoviek mesačne. Taký štart kým sa nerozrastiete a uvidíte koľko vám online marketing prináša.

Jeden kanál, ale poriadne

Naplno rozbehnutá PPC kampaň Google Ads napríklad pre menší e-shop s dôrazom na cenu konverzie. Viac ako Google Ads sa nám sem nezmestí, ale ukážeme vám, že online marketing je silný zdroj vašich zákazníkov.

Všetky kanály, ktoré zarábajú

Tak tu máme priestor na všetky kanály, ktoré váš e-shop/web potrebuje. Dostanete nadupané kampane so všetkými výkonovými kanálmi vrátane remarketingu, Heuréky, PPC na Facebooku, no proste všetko. Toto je špičkový online marketing so silnou návratnosťou investície.

Nielen ako predávať, ale aj čo predávať a za koľko

Stávame sa vašim vlastným online oddelením. V tejto cene už pracujeme s vašimi produktami, trhom, konkurenciou, hľadáme príležitosti ako váš shop alebo web zlepšiť, ako zvýšiť konverzný pomer lievika, proste akcelerovať o 100%.

Navyše aj SEO

Tak tu už prichádza priestor aj na SEO. V rámci celkového rastu sa staráme nie len o platené kanály, ale budujeme aj organickú návštevnosť. Síce len zľahka, ale citeľne a dlhodobo. A samozrejme ide o návratnosť investície, no nie len z reklamy ale zo SEO.

Totálny online pre jednotku na trhu

Vy to myslíte naozaj vážne a chcete byť líder trhu! Výborne. Silné PPCčka so silným SEO a biznis konzultáciami - o raste e-shopu, biznisu, expanzii do zahraničia. O vás bude do roka na trhu skutočne počuť. SEO tu zohráva rovnakú úlohu ako nadupané PPC kampane s nadupaným shopom/webom a sociálnymi sieťami.

NEDOVOLÍME VÁM MINÚŤ PENIAZE NA NEZMYSLY LEN PRETO, ŽE TO CHCETE.

Ak ste niekde počuli, že taká alebo takáto reklama funguje, radi sa o tom s vámi porozprávame. Berieme ako svoju povinnosť ochrániť vašu investíciu, preto vám budeme dôrazne vyhovárať investovať tam, kde to nesplní vaše očakávania – vaše KPI (kľúčové ukazovatele výkonu). Alebo vám minimálne vysvetlíme čo môžete očakávať.

našich klientov predlžuje svoje kampane bez prerušenia
malých klientov si užíva svoje malé bezstarostné kampane
klientov sa teší z našich komplexných služieb online marketingu

We were very satisfied with GoUP's Google and Facebook campaigns created for our development project Nová Terasa in Košice. The Facebook page of the project received a new branded visual, a 4- fold number increase of fans, and the number of queries brought to us from Google exceeded our expectations. Throughout the whole campaign, we communicated with GoUP and directed the strategies. They managed to align with our agency, which leads the project's overall marketing strategy. We were also regularly updated on reports in personal meetings with account managers or PPC specialists. I am pleased to recommend cooperation with GoUP.

Peter Šimko Penta Investments

S Google a Facebook kampaňou od spoločnosti GoUP, ktorú viedli pre náš developerský projekt Nová Terasa v Košiciach som boli veľmi spokojní. Facebook stránka projektu získala nový brandový vizuál, 4-násobný počet fanúšikov a počet dopytov, ktoré nám priviedla kampaň na Google predčil očakávania. Počas celej správy kampane sme s GoUP komunikovali a riešili smerovanie stratégie. Dokázali sa zladiť s našou agentúrou, ktorá vedie celkovú marketingovú stratégiu projektu. Rovnako nám boli pravidelne reportované výsledky na osobných stretnutiach s accountmi, či PPC špecialistami. Spoluprácu s agentúrou GoUP môžem len odporučiť.

Peter Šimko Penta Investments

We have been cooperating with GoUP advertising agency for a long time. There is mutual harmony between us. GoUP experts communicate quickly, always addressing all requirements and taking care of campaigns. This is why I reject other competitive offers and I highly recommend this advertising agency to my partners.

Oľga Kurejová MKcar

S reklamnou agentúrou GoUP spolupracujeme dlhodobo. Funguje medzi nami vzájomná harmónia. Odborníci z GoUP-u komunikujú rýchlo, vždy riešia všetky naše pripomienky a starostlivo sa starajú o o kampane. Aj preto iné konkurenčné ponuky odmietam a vrelo odporúčam túto reklamnú agentúru aj svojim partnerom.

Oľga Kurejová MKcar

Working with GoUP, we can rate it as above average. Communication and response to the processing of our requirements is solved in a sufficiently fast time. We highly recommend it to other interested parties.

Jaroslav Košťál LedXenony.sk

Spoluprácu s firmou GOUP , môžeme hodnotiť , ako nadpriemernú. Komunikácia a odozva na spracovanie našich požiadaviek sú riešené v dostatočne rýchlej dobe. Vrelo odporúčame iným záujemcom.

Jaroslav Košťál LedXenony.sk

I have already recommended GoUP advertising agency to my partners several times. Staff members at the agency are very responsive and helpful. In the event of changes or problems, they immediately inform us what suits us best. I am satisfied with their work.

Zuzana Hyžová toparla.sk

Reklamnú agentúru GoUP som už odporučila svojim partnerom viackrát. Pracovníci z tejto agentúry sú veľmi pohotoví a ústretoví. V prípade zmien či problémov nás hneď informujú, čo nám veľmi vyhovuje. S ich prácou som spokojná.

Zuzana Hyžová toparla.sk

I am 100% satisfied with the work of the agency GoUP. I don’t think any more words are necessary.

Michal Čuri PROFILEXAN

S prácou reklamnej agentúry GoUP som spokojný na 100%. Myslím, že viac hovoriť netreba.

Michal Čuri PROFILEXAN

On behalf of Spiš Tour company we would like to thank you for the professional services provided. Prompt response to our requirements, nice staff approach and willingness. We are really very satisfied. Thank you and we look forward to further cooperation .. :)

Pavol Dzurilla spistour.sk

Chceli by sme Vám v mene spoločnosti Spiš Tour veľmi pekne poďakovať za poskytované služby na vysokej úrovni. Promptné vybavenie našich požiadaviek, milý prístup zamestnancov a ochotu. Sme naozaj veľmi spokojní. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.. :)

Pavol Dzurilla spistour.sk

Our company is satisfied with GoUP - Google advertising campaign which is proven by the fact that we have been using it actively without a break since February 2013. At the same time, we see an increasing number of clients since we have handed over the advertising campaign to them compared to managing our own campaigns. We recommend their services to our clients too.

Martin Bendik nakupujbezpecne.sk

S reklamnou kampaňou GoUP – Google je naša spoločnosť spokojná o čom svedčí aj fakt, že ju aktívne bez prestávky využívame od februára 2013. Zároveň vidíme zvyšujúci sa počet klientov odkedy nám reklamnú kampaň spravujú v porovnaní so správou kampane vo vlastnej réžii. Služby spoločnosti odporúčame i naším klientom.

Martin Bendik nakupujbezpecne.sk

We have been working with GoUP TEAM for several years. Throughout the cooperation, we have always experienced helpfulness, expert advice and pro-customer-oriented professional approach. With their help, we can be seen where we need it. Thank you and we look forward to further cooperation."

doc. Ing. Petr Všetečka, PhD. Garant Partner Plus

S GoUP TEAM-om spolupracujeme už niekoľko rokov. Po celú dobu spolupráce sme sa vždy stretli s ústretovosťou, odborným poradenstvom a prozákaznícky orientovaným profesionálnym prístupom. S ich pomocou je nás vidno tam, kde potrebujeme. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.“

doc. Ing. Petr Všetečka, PhD. Garant Partner Plus

Prečítajte si náš online magazín o online

Základné spôsoby zvyšovania návštevnosti vášho webu


7 minútové čítanie

Keď sa usilujete zvýšiť návštevnosť vašej stránky, nikdy sa nespoliehajte iba na jeden alebo dva komunikačné kanály. Justin Bridegan z agentúry MarketingSherpa napísal: „Vždy je najlepšie mať niekoľko rôznych zdrojov návštevníkov, čo minimalizuje riziko, že vaše webové stránky upadnú do zabudnutia, keď váš hlavný zdroj vyschne.“ S ohľadom na Brideganovo odporúčanie sa pozrime na päť […]

4 tipy pre tvorbu obsahu zameraného na mobilné zariadenia, ktorý vám zvýši konverzie


4 minútové čítanie

Chcete zvýšiť počet konverzií na vašich webových stránkach? Takmer 60%  všetkej aktivity na internete prichádza z mobilných zariadení – ak pre nich teda neoptimalizujete svoje stránky, doslova strácate svoje peniaze. To, čo najlepšie funguje na návštevníkov vašej stránky prostredníctvom počítača, nemusí fungovať medzi členmi vášho mobilného publika. Čoraz viac a viac používateľov sa pripája na […]

4 spôsoby ako vytvoriť skvelý obsahový marketing aj s malým rozpočtom


5 minútové čítanie

V poslednom období sa často v marketingovej brandži spomína obsahový marketing alebo content marketing. Jeho úlohou je vytvárať kvalitný obsah, ktorý poskytuje používateľom pridanú hodnotu, prostredníctvom ktorej si ich viete „dostať na svoju stranu“. Aký je najlepší spôsob propagácie vašej značky? Na túto otázku by všetci odpovedali slovami: „To je jednoduché! Vytvorte skvelý obsah, ktorý používatelia […]

Viac článkov, viac informácii, viac reálných skúseností:

ČÍTAŤ VIAC V MAGAZÍNE

Socializujme sa. Dajte nám Like a nič Vám neujde.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.