--> Tvorba responzívnych webov • GoUP

Tvorba webov a Analýza použiteľnosti

Váš web musí dobre nie len vyzerať, ale aj fungovať. Ukážte zákazníkovi, čo od neho chcete. A musí to byť ľahké a rýchle.

Výroba novej, responzívnej a krásnej webstránky

Analýza použiteľnosti webu

Programátor na prenájom

Vytvoriť web je ľahké. Vytvoriť dobrý web, to už chce know-how

Medzi webstránkou a predajnou webstránkou je veľmi tenká hranica. Každý web dokáže predávať ak vaši zákazníci pochopia, čo od nich chcete. Tvoríme webstránky, ktoré sú zameranané jednoznačne na výsledok – teda koľko zákazníkov sa vám ozve, koľko objednávok a telefonátov dostanete.

Nenudíme vašich návštevníkov jednoliatym textom, obohacujeme obsah o prvky interakcie a hlavne o konverzné prvky – takzvané výzvy k akcii (CTA – call-to-action). Jednoducho povedané – ak príde návštevník, ktorý má záujem, nemôže si to nechať len pre seba. Musí vám o tom povedať!

Váš nový web musí spĺňať dve základné podmienky: Musí byť responzívny a musí mať CMS systém aby ste si mohli hravo meniť obsah.

Ak chcete vidieť ako robíme weby my, pozrite sa na Výroba novej, responzívnej a krásnej webstránky. Alebo nás priamo kontaktujte, porozprávame sa o tom.

Potrebujete nový web?

CHCEM BEZPLATNÝ NÁVRH

Prečítajte si náš online magazín o online

Viac článkov, viac informácii, viac reálných skúseností:

ČÍTAŤ VIAC V MAGAZÍNE

Socializujme sa. Dajte nám Like a nič Vám neujde.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.