-->

CHCETE BYŤ PRVÝ NA GOOGLE?
TO SA NEDÁ! ALEBO DÁ?

Garantovať sa to nedá. Ale veľa pre to môžeme urobiť.

FIX: REKLAMA NA GOOGLE SA DÁ ROBIŤ TAK, ABY STE BOLI MEDZI PRVÝMI

V prvom rade si treba uvedomiť, že prvá pozícia pre niektoré kľúčové slová neznamená automaticky maximálny možný počet kliknutí. Vaši zákazníci hľadajú množstvo variant tzv. “long-tail” teda konkrétnych – špecifických výrazov, ktoré vaše kľúčové slovo nemusí obsiahnuť. Samozrejme, tých pár hlavných kľúčových slov bude najsilnejších, no vysoké pozície nikdy neznamenajú vysoký profit. Pokiaľ je napriek tomu vašou prioritou zobrazovať sa na vysokých pozíciach v reklame na Google, máme pre vás riešenie. Náš desaťročím preverený program FIX sme vyvinuli a rokmi upravili tak, aby spĺňal jednoducho kontrolovateľné zobrazovanie na TOP pozíciach a súčasne prinášal tak vysoký výkon, že to zaručene pocítite na počte dopytov a telefonátov.

Dnes už ani FIX nič negarantuje. Ale
ak to nepôjde, o nič neprídete.

NAVRHNEME KĽÚČOVÉ SLOVÁ

Na začiatok urobíme bezplatný cenník a navrhneme najlepšiu kombináciu podľa naších 10 ročných skúseností

STANOVÍME PRESNÚ MESAČNÚ CENU

za kľúčové slová na ktorých sme sa dohodli. Táto cena môže byť už od 150€ za celú kampaň a cenu dodržíme.

VYHODNOCUJEME A PRIDÁVAME

Počas behu kampane hľadáme kľúčové slová aby sme zvýšili výkon kampaní a pritom zaručujeme, že nemôže dôjsť k vyklikaniu kreditu - proste to berieme na seba.

POZRIME SA NA TO SPOLU

CHCEM BEZPLATNÝ NÁVRH

POVEDZTE SI KĽÚČOVÉ SLOVÁ, MY POVIEME CENU
A DODRŽÍME POZÍCIE.

Znie to jednoducho a aj to je. Pošlite nám dopyt, my sa pozrieme na váš web a navhrneme kľúčové slová, ktoré budú mať pre vás najlepší pomer cena/výkon.

Stanovíme cenu pre každé z nich a už je na vás koľko z nich si zvolíte. Samozrejme vás v tom nenecháme, poradíme tak aby ste boli spokojní s pozíciami aj výkonom kampane. Vaša kampaň preto môže stáť už od 150€ na mesiac.

AKO JE MOŽNÉ, ŽE GOOGLE FIX FUNGUJE?

Vy sa môžete kedykoľvek spoľahnúť na pozície, my sa postaráme o výkon kampaní, aby ste zarábali. Adwords funguje na princípe pay-per-click, teda na platbe za kliknutia. Každé kliknutie na každej pozícii, pre každé kľúčové slovo a pre každého inzerenta má inú cenu. A práve túto starosť vo FIX-e nechávate na nás. Vďaka nášmu dlhoročnému know-how, prepracovanému systému určovania cien a množstvu nazbieraných dát veľmi presne odhadneme náklady na potrebný kredit aj našu prácu a vám účtujeme už len celkovú cenu (vopred pevne stanovenú). My sa postaráme o to aby sme splnili k čomu sme sa zaviazali a súčasne vám dodali nie len kľúčové slová na pozíciach, ale vždy čo najviac kliknutí v určenej cene – a nie len kliknutí, ale hlavne telefonátov alebo objednávok. Pretože vieme, že len ak budete s reklamou spokojní, len v tom prípade s nami budete roky. Preistotu však zopakujeme, že sa nedá garantovať určitá pozícia ani reklame. Proste vás neudržíme trvalo na prvej pozícii. Vo FIX-e vedieme reklamy tak, aby zobrazovali pre vybrané kľúčové slová na štvrtej alebo vyššej pozícii počas celého dňa.

Znie to pekne, ale čo keď to nevyjde?

Aj my sme len ľudia a aj keď sa to za 10 rokov stalo len zopár krát, predsa niekedy neodhadneme kampaň správne a doplatíme na to. Doslova. V tom prípade hradíme všetky náklady my až do konca zaplateného obdobia. Logicky v takto nastavenej kampani nemôžeme pokračovať donekonečna a preto v takomto prípade za vami prídeme s alternatívnymi riešeniami. Vy si však môžete byť istí, že vám kampaň nevypneme skôr, že ju nepreplatíte o nič naviac ani že budete vypadávať z pozícii.

FIX drží pozíciu aj cenu pre vybrané
kľúčové slová. A robí výkon!

AKÁ JE CENA REKLAMY NA GOOGLE V PROGRAME FIX?

Cena závisí od toho, aké kľúčové slová použijeme. Reálne, niektoré môžu bežať aj za 33€ na mesiac, ale tomu zodpovedá ich výkon. Do výpočtu ceny nám vstupuje veľa parametrov, ale najhlavnejší je hľadanosť kľúčové slova. Čiže čím väčší je po ňom dopyt, tým vyššia bude pravdepodobne jeho cena a možný prínos pre vás. Ale pozor, ak predávate napríklad dvere, nebudeme vám odporúčať inzerovať na kľúčové slovo “dvere” ale radšej na dve: “interiérové dvere” a “exteriérové dvere”, ktoré budú dokopy lacnejšie, ale pritom oveľa výkonnejšie, pretože sú konkrétnejšie. Preto vám musíme urobiť návrh na mieru a samozrejme zadarmo.

FIX STOJÍ UŽ OD 150€ NA MESIAC

CHCEM BEZPLATNÝ NÁVRH

SME SI TÝM TAK ISTÍ, ŽE VÁM DÁME 100% GARANCIU VRÁTENIA PEŇAZÍ

Ku každej trojmesačnej kampani FIX poskytujeme 14 dennú záruku spokojnosti. Ak sa z akéhokoľvek dôvodu rozhodnete kampaň ukončiť do 14 dní od spustenia, vrátime Vám 100% z ceny kampane.

Google nám dôveruje už 10 rokov! Môžete nám dôverovať aj vy

našich klientov predlžuje svoje kampane bez prerušenia

malých klientov si užíva svoje malé bezstarostné kampane

klientov sa teší z našich komplexných služieb online marketingu

S GoUP TEAM-om spolupracujeme už niekoľko rokov. Po celú dobu spolupráce sme sa vždy stretli s ústretovosťou, odborným poradenstvom a prozákaznícky orientovaným profesionálnym prístupom. S ich pomocou je nás vidno tam, kde potrebujeme. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.“

doc. Ing. Petr Všetečka, PhD. Garant Partner Plus

S reklamnou agentúrou GoUP spolupracujeme dlhodobo. Funguje medzi nami vzájomná harmónia. Odborníci z GoUP-u komunikujú rýchlo, vždy riešia všetky naše pripomienky a starostlivo sa starajú o o kampane. Aj preto iné konkurenčné ponuky odmietam a vrelo odporúčam túto reklamnú agentúru aj svojim partnerom.

Oľga Kurejová MKcar

Spoluprácu s firmou GOUP môžeme hodnotiť ako nadpriemernú. Komunikácia a odozva na spracovanie našich požiadaviek sú riešené v dostatočne rýchlej dobe. Vrelo odporúčame iným záujemcom.

Jaroslav Košťál LedXenony.sk

S reklamnou kampaňou GoUP – Google je naša spoločnosť spokojná o čom svedčí aj fakt, že ju aktívne bez prestávky využívame od februára 2013. Zároveň vidíme zvyšujúci sa počet klientov odkedy nám reklamnú kampaň spravujú v porovnaní so správou kampane vo vlastnej réžii. Služby spoločnosti odporúčame i naším klientom.

Martin Bendik nakupujbezpecne.sk

S Google a Facebook kampaňou od spoločnosti GoUP, ktorú viedli pre náš developerský projekt Nová Terasa v Košiciach som boli veľmi spokojní. Facebook stránka projektu získala nový brandový vizuál, 4-násobný počet fanúšikov a počet dopytov, ktoré nám priviedla kampaň na Google predčil očakávania. Počas celej správy kampane sme s GoUP komunikovali a riešili smerovanie stratégie. Dokázali sa zladiť s našou agentúrou, ktorá vedie celkovú marketingovú stratégiu projektu. Rovnako nám boli pravidelne reportované výsledky na osobných stretnutiach s accountmi, či PPC špecialistami. Spoluprácu s agentúrou GoUP môžem len odporučiť.

Peter Šimko Penta Investments

S prácou reklamnej agentúry GoUP som spokojný na 100%. Myslím, že viac hovoriť netreba.

Michal Čuri PROFILEXAN

Chceli by sme Vám v mene spoločnosti Spiš Tour veľmi pekne poďakovať za poskytované služby na vysokej úrovni. Promptné vybavenie našich požiadaviek, milý prístup zamestnancov a ochotu. Sme naozaj veľmi spokojní. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.. :)

Pavol Dzurilla spistour.sk

Reklamnú agentúru GoUP som už odporučila svojim partnerom viackrát. Pracovníci z tejto agentúry sú veľmi pohotoví a ústretoví. V prípade zmien či problémov nás hneď informujú, čo nám veľmi vyhovuje. S ich prácou som spokojná.

Zuzana Hyžová toparla.sk

Najnovšie online články o online svete

Ako môže performance marketing zvýšiť vaše miery konverzie?


5 minútové čítanie

Mnohé z marketingových kampaní zasahujú svoj cieľ v tzv. náročnej perspektíve realizovania konverzie. Pritom sa spaľujú peniaze, zdroje, úsilie a čas. Aby sme sa tomu vyhli a optimalizovali a maximalizovali mieru konverzie, k marketingovým stratégiám je potreba rôznych prístupov a jedným z takýchto prístupov je práve performance marketing. Nástup performance marketingu ako účinnej stratégie dokázal […]

Ako naplánovať rozpočet pre online marketing na celý rok?


7 minútové čítanie

Online marketing je hnacou silou úspechu mnohých podnikov. Premyslený rozpočet na online marketing je pri vstupe do roka 2024 dôležitejší, ako kedykoľvek predtým. Jedná sa o plán, ktorý vám zabezpečí, aby ste čo najlepšie využili služby digitálneho marketingu a zároveň dosiahli svoje marketingové ciele. V tomto článku vás prevedieme základnými krokmi pri plánovaní rozpočtu pre […]

Viac článkov, viac informácii, viac reálných skúseností:

ČÍTAŤ VIAC V MAGAZÍNE

Socializujme sa. Dajte nám Like a nič Vám neujde.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.