--> FIX: Chcem byť prvý na Google • GoUP

CHCETE BYŤ PRVÝ NA GOOGLE?
TO SA NEDÁ! ALEBO DÁ?

Garantovať sa to nedá. Ale veľa pre to môžeme urobiť.

FIX: REKLAMA NA GOOGLE SA DÁ ROBIŤ TAK, ABY STE BOLI MEDZI PRVÝMI

V prvom rade si treba uvedomiť, že prvá pozícia pre niektoré kľúčové slová neznamená automaticky maximálny možný počet kliknutí. Vaši zákazníci hľadajú množstvo variant tzv. “long-tail” teda konkrétnych – špecifických výrazov, ktoré vaše kľúčové slovo nemusí obsiahnuť. Samozrejme, tých pár hlavných kľúčových slov bude najsilnejších, no vysoké pozície nikdy neznamenajú vysoký profit. Pokiaľ je napriek tomu vašou prioritou zobrazovať sa na vysokých pozíciach v reklame na Google, máme pre vás riešenie. Náš desaťročím preverený program FIX sme vyvinuli a rokmi upravili tak, aby spĺňal jednoducho kontrolovateľné zobrazovanie na TOP pozíciach a súčasne prinášal tak vysoký výkon, že to zaručene pocítite na počte dopytov a telefonátov.

Dnes už ani FIX nič negarantuje. Ale
ak to nepôjde, o nič neprídete.

NAVRHNEME KĽÚČOVÉ SLOVÁ

Na začiatok urobíme bezplatný cenník a navrhneme najlepšiu kombináciu podľa naších 10 ročných skúseností

STANOVÍME PRESNÚ MESAČNÚ CENU

za kľúčové slová na ktorých sme sa dohodli. Táto cena môže byť už od 150€ za celú kampaň a cenu dodržíme.

VYHODNOCUJEME A PRIDÁVAME

Počas behu kampane hľadáme kľúčové slová aby sme zvýšili výkon kampaní a pritom zaručujeme, že nemôže dôjsť k vyklikaniu kreditu - proste to berieme na seba.

POZRIME SA NA TO SPOLU

CHCEM BEZPLATNÝ NÁVRH

POVEDZTE SI KĽÚČOVÉ SLOVÁ, MY POVIEME CENU
A DODRŽÍME POZÍCIE.

Znie to jednoducho a aj to je. Pošlite nám dopyt, my sa pozrieme na váš web a navhrneme kľúčové slová, ktoré budú mať pre vás najlepší pomer cena/výkon.

Stanovíme cenu pre každé z nich a už je na vás koľko z nich si zvolíte. Samozrejme vás v tom nenecháme, poradíme tak aby ste boli spokojní s pozíciami aj výkonom kampane. Vaša kampaň preto môže stáť už od 150€ na mesiac.

AKO JE MOŽNÉ, ŽE GOOGLE FIX FUNGUJE?

Vy sa môžete kedykoľvek spoľahnúť na pozície, my sa postaráme o výkon kampaní, aby ste zarábali. Adwords funguje na princípe pay-per-click, teda na platbe za kliknutia. Každé kliknutie na každej pozícii, pre každé kľúčové slovo a pre každého inzerenta má inú cenu. A práve túto starosť vo FIX-e nechávate na nás. Vďaka nášmu dlhoročnému know-how, prepracovanému systému určovania cien a množstvu nazbieraných dát veľmi presne odhadneme náklady na potrebný kredit aj našu prácu a vám účtujeme už len celkovú cenu (vopred pevne stanovenú). My sa postaráme o to aby sme splnili k čomu sme sa zaviazali a súčasne vám dodali nie len kľúčové slová na pozíciach, ale vždy čo najviac kliknutí v určenej cene – a nie len kliknutí, ale hlavne telefonátov alebo objednávok. Pretože vieme, že len ak budete s reklamou spokojní, len v tom prípade s nami budete roky. Preistotu však zopakujeme, že sa nedá garantovať určitá pozícia ani reklame. Proste vás neudržíme trvalo na prvej pozícii. Vo FIX-e vedieme reklamy tak, aby zobrazovali pre vybrané kľúčové slová na štvrtej alebo vyššej pozícii počas celého dňa.

Znie to pekne, ale čo keď to nevyjde?

Aj my sme len ľudia a aj keď sa to za 10 rokov stalo len zopár krát, predsa niekedy neodhadneme kampaň správne a doplatíme na to. Doslova. V tom prípade hradíme všetky náklady my až do konca zaplateného obdobia. Logicky v takto nastavenej kampani nemôžeme pokračovať donekonečna a preto v takomto prípade za vami prídeme s alternatívnymi riešeniami. Vy si však môžete byť istí, že vám kampaň nevypneme skôr, že ju nepreplatíte o nič naviac ani že budete vypadávať z pozícii.

FIX drží pozíciu aj cenu pre vybrané
kľúčové slová. A robí výkon!

AKÁ JE CENA REKLAMY NA GOOGLE V PROGRAME FIX?

Cena závisí od toho, aké kľúčové slová použijeme. Reálne, niektoré môžu bežať aj za 33€ na mesiac, ale tomu zodpovedá ich výkon. Do výpočtu ceny nám vstupuje veľa parametrov, ale najhlavnejší je hľadanosť kľúčové slova. Čiže čím väčší je po ňom dopyt, tým vyššia bude pravdepodobne jeho cena a možný prínos pre vás. Ale pozor, ak predávate napríklad dvere, nebudeme vám odporúčať inzerovať na kľúčové slovo “dvere” ale radšej na dve: “interiérové dvere” a “exteriérové dvere”, ktoré budú dokopy lacnejšie, ale pritom oveľa výkonnejšie, pretože sú konkrétnejšie. Preto vám musíme urobiť návrh na mieru a samozrejme zadarmo.

FIX STOJÍ UŽ OD 150€ NA MESIAC

CHCEM BEZPLATNÝ NÁVRH

SME SI TÝM TAK ISTÍ, ŽE VÁM DÁME 100% GARANCIU VRÁTENIA PEŇAZÍ

Ku každej trojmesačnej kampani FIX poskytujeme 14 dennú záruku spokojnosti. Ak sa z akéhokoľvek dôvodu rozhodnete kampaň ukončiť do 14 dní od spustenia, vrátime Vám 100% z ceny kampane.

Google nám dôveruje už 10 rokov! Môžete nám dôverovať aj vy

našich klientov predlžuje svoje kampane bez prerušenia

malých klientov si užíva svoje malé bezstarostné kampane

klientov sa teší z našich komplexných služieb online marketingu

We were very satisfied with GoUP's Google and Facebook campaigns created for our development project Nová Terasa in Košice. The Facebook page of the project received a new branded visual, a 4- fold number increase of fans, and the number of queries brought to us from Google exceeded our expectations. Throughout the whole campaign, we communicated with GoUP and directed the strategies. They managed to align with our agency, which leads the project's overall marketing strategy. We were also regularly updated on reports in personal meetings with account managers or PPC specialists. I am pleased to recommend cooperation with GoUP.

Peter Šimko Penta Investments

S Google a Facebook kampaňou od spoločnosti GoUP, ktorú viedli pre náš developerský projekt Nová Terasa v Košiciach som boli veľmi spokojní. Facebook stránka projektu získala nový brandový vizuál, 4-násobný počet fanúšikov a počet dopytov, ktoré nám priviedla kampaň na Google predčil očakávania. Počas celej správy kampane sme s GoUP komunikovali a riešili smerovanie stratégie. Dokázali sa zladiť s našou agentúrou, ktorá vedie celkovú marketingovú stratégiu projektu. Rovnako nám boli pravidelne reportované výsledky na osobných stretnutiach s accountmi, či PPC špecialistami. Spoluprácu s agentúrou GoUP môžem len odporučiť.

Peter Šimko Penta Investments

We have been cooperating with GoUP advertising agency for a long time. There is mutual harmony between us. GoUP experts communicate quickly, always addressing all requirements and taking care of campaigns. This is why I reject other competitive offers and I highly recommend this advertising agency to my partners.

Oľga Kurejová MKcar

S reklamnou agentúrou GoUP spolupracujeme dlhodobo. Funguje medzi nami vzájomná harmónia. Odborníci z GoUP-u komunikujú rýchlo, vždy riešia všetky naše pripomienky a starostlivo sa starajú o o kampane. Aj preto iné konkurenčné ponuky odmietam a vrelo odporúčam túto reklamnú agentúru aj svojim partnerom.

Oľga Kurejová MKcar

Working with GoUP, we can rate it as above average. Communication and response to the processing of our requirements is solved in a sufficiently fast time. We highly recommend it to other interested parties.

Jaroslav Košťál LedXenony.sk

Spoluprácu s firmou GOUP , môžeme hodnotiť , ako nadpriemernú. Komunikácia a odozva na spracovanie našich požiadaviek sú riešené v dostatočne rýchlej dobe. Vrelo odporúčame iným záujemcom.

Jaroslav Košťál LedXenony.sk

I have already recommended GoUP advertising agency to my partners several times. Staff members at the agency are very responsive and helpful. In the event of changes or problems, they immediately inform us what suits us best. I am satisfied with their work.

Zuzana Hyžová toparla.sk

Reklamnú agentúru GoUP som už odporučila svojim partnerom viackrát. Pracovníci z tejto agentúry sú veľmi pohotoví a ústretoví. V prípade zmien či problémov nás hneď informujú, čo nám veľmi vyhovuje. S ich prácou som spokojná.

Zuzana Hyžová toparla.sk

I am 100% satisfied with the work of the agency GoUP. I don’t think any more words are necessary.

Michal Čuri PROFILEXAN

S prácou reklamnej agentúry GoUP som spokojný na 100%. Myslím, že viac hovoriť netreba.

Michal Čuri PROFILEXAN

On behalf of Spiš Tour company we would like to thank you for the professional services provided. Prompt response to our requirements, nice staff approach and willingness. We are really very satisfied. Thank you and we look forward to further cooperation .. :)

Pavol Dzurilla spistour.sk

Chceli by sme Vám v mene spoločnosti Spiš Tour veľmi pekne poďakovať za poskytované služby na vysokej úrovni. Promptné vybavenie našich požiadaviek, milý prístup zamestnancov a ochotu. Sme naozaj veľmi spokojní. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.. :)

Pavol Dzurilla spistour.sk

Our company is satisfied with GoUP - Google advertising campaign which is proven by the fact that we have been using it actively without a break since February 2013. At the same time, we see an increasing number of clients since we have handed over the advertising campaign to them compared to managing our own campaigns. We recommend their services to our clients too.

Martin Bendik nakupujbezpecne.sk

S reklamnou kampaňou GoUP – Google je naša spoločnosť spokojná o čom svedčí aj fakt, že ju aktívne bez prestávky využívame od februára 2013. Zároveň vidíme zvyšujúci sa počet klientov odkedy nám reklamnú kampaň spravujú v porovnaní so správou kampane vo vlastnej réžii. Služby spoločnosti odporúčame i naším klientom.

Martin Bendik nakupujbezpecne.sk

We have been working with GoUP TEAM for several years. Throughout the cooperation, we have always experienced helpfulness, expert advice and pro-customer-oriented professional approach. With their help, we can be seen where we need it. Thank you and we look forward to further cooperation."

doc. Ing. Petr Všetečka, PhD. Garant Partner Plus

S GoUP TEAM-om spolupracujeme už niekoľko rokov. Po celú dobu spolupráce sme sa vždy stretli s ústretovosťou, odborným poradenstvom a prozákaznícky orientovaným profesionálnym prístupom. S ich pomocou je nás vidno tam, kde potrebujeme. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.“

doc. Ing. Petr Všetečka, PhD. Garant Partner Plus

Prečítajte si náš online magazín o online

Základné spôsoby zvyšovania návštevnosti vášho webu


7 minútové čítanie

Keď sa usilujete zvýšiť návštevnosť vašej stránky, nikdy sa nespoliehajte iba na jeden alebo dva komunikačné kanály. Justin Bridegan z agentúry MarketingSherpa napísal: „Vždy je najlepšie mať niekoľko rôznych zdrojov návštevníkov, čo minimalizuje riziko, že vaše webové stránky upadnú do zabudnutia, keď váš hlavný zdroj vyschne.“ S ohľadom na Brideganovo odporúčanie sa pozrime na päť […]

4 tipy pre tvorbu obsahu zameraného na mobilné zariadenia, ktorý vám zvýši konverzie


4 minútové čítanie

Chcete zvýšiť počet konverzií na vašich webových stránkach? Takmer 60%  všetkej aktivity na internete prichádza z mobilných zariadení – ak pre nich teda neoptimalizujete svoje stránky, doslova strácate svoje peniaze. To, čo najlepšie funguje na návštevníkov vašej stránky prostredníctvom počítača, nemusí fungovať medzi členmi vášho mobilného publika. Čoraz viac a viac používateľov sa pripája na […]

4 spôsoby ako vytvoriť skvelý obsahový marketing aj s malým rozpočtom


5 minútové čítanie

V poslednom období sa často v marketingovej brandži spomína obsahový marketing alebo content marketing. Jeho úlohou je vytvárať kvalitný obsah, ktorý poskytuje používateľom pridanú hodnotu, prostredníctvom ktorej si ich viete „dostať na svoju stranu“. Aký je najlepší spôsob propagácie vašej značky? Na túto otázku by všetci odpovedali slovami: „To je jednoduché! Vytvorte skvelý obsah, ktorý používatelia […]

Viac článkov, viac informácii, viac reálných skúseností:

ČÍTAŤ VIAC V MAGAZÍNE

Socializujme sa. Dajte nám Like a nič Vám neujde.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.