GoUP - Reklama na Internete

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.

Vyžiadajte si
NEZÁVÄZNÝ NÁVRH

My vieme, že potrebujete zákazníkov, nielen návštevníkov

Pracujeme pre Vás od roku 2008. Už vtedy sme verili v silu reklamy na Internete a bavilo nás robiť vaše kampane lepšími. Hneď v roku 2010, keď Google po prvýkrát začal oceňovať dobrú prácu agentúr, sme sa stali držiteľmi certifikátu Google Adwords Qualified Individual, ktorú sme ďalší rok rozšírili o certifikát Google Adwords Certified Partner. Ten v roku 2013 nahradil konečne certifikát, ktorý vyžaduje nie len teoretické znalosti, ale aj vysokú kvalitu služieb a úroveň spokojnosti klientov – GOOGLE PARTNER.

V raketovom roku 2015 sa GoUP stal Google Premier Partner (Hlavný Partner Google), čo je najvyššia úroveň spolupráce s Google.

Pre vás to znamená, že vkladáte svoju online reklamu skutočným odborníkom, ktorí z nej pre vás vyťažia maximum bez ohľadu na jej rozpočet. Sme vaša rodinná online agentúra.

Leader

Tomáš Varga
Zobraziť profil

PPC Wizard

Dalibor Ďuračka
Zobraziť profil

Account Empathic

Alexandra Hurtová
Zobraziť profil

Account Smiley

Ivana Fertáľová
Zobraziť profil

PPC Scientist

Libor Toporcer
Zobraziť profil

Account - "Idem, Riešim"

Peter Jaco
Zobraziť profil

Web Scientist

Martin Holek
Zobraziť profil

PPC Hotshot

Peter Holán
Zobraziť profil

PPC beauty

Eva Drábiková
Zobraziť profil

Graphic Booster

Miška Fodorová
Zobraziť profil

Social Manager (Socík)

Patrik Pribišan
Zobraziť profil

Frontdesk Sunshine

Janka Rybárová
Zobraziť profil

Kozmetička podlahových krytín

Edita
Nezobraziť profil

CFO

Henrich Varga
Zobraziť profil

Creative Mastermind

Martin Krasula
Zobraziť profil
3 PPC špecialisti
1 programátor
1 account manager

Vy veríte našim schopnostiam, my veríme Vášmu biznisu.
95,68% našich klientov predlžuje svoje kampane-bez-prerušenia.

GoUP je Premier Partner Google so špecializáciou na
Google vyhľadávanie a Google mobilná reklama.
od 48 po 0
mesačné rozpočty spravovaných kampaní
0
aktívnych klientov
0 mil.
zobrazení mesačne
0 tis.
cielených kliknutí mesačne
Máme víziu. Máme misiu.
GoUP je flexibilná agentúra, ktorá dokáže veľkým klientom poskytovať najkvalitnejšie komplexné online služby a súčasne malým priniesť najvyšší výkon v ich rozpočte s „rodinným prístupom“. Malý klient získava know-how veľkej agentúry a veľký skúsenosti z tisícok kampaní. Budujememe najkvalitnejšie tímy pre každý segment. Naše nadšenie pre výsledky je nekonečné. Baví nás prinášať nové riešenia do stereotypu zabehnutého biznisu a objavovať možnosti tam kde zdanlivo už nie sú. Maximálna spokojnosť klienta je osobnou hodnotou každého z nás. Vžiť sa do obchodnej pozície klienta a priniesť mu riešenie s ktorým bude spokojný bez ohľadu na jeho budget.
Byť skvelými a posúvať hranice je pre nás iba začiatok cesty, nie cieľová stanica. Sami si zadávame ciele, ktoré sa snažíme dosiahnuť. Vieme totiž, že takýmto spôsobom sa pri ich napĺňaní dostaneme ďalej, ako sme pôvodne očakávali. Svet Internetu sa extrémne rýchlo mení, neustále sa vyvíjajú nové techniky a pribúdajú inovácie. Fascinujú nás technológie, ktoré nám umožňujú oslovovať vašich klientov s čoraz vyššou úspešnosťou. Pritom nadobúdame skúsenosti v stovkách súčasne bežiacich kampaní zo všetkých odvetví - ovládame internetovú reklamu nielen teoreticky, ale aj masívnou praxou.

Pracujeme pre Vás radi.
Sme spokojní, len ak ste spokojní!

Chcem byť spokojný klient

Novinky zo sveta online marketingu na našom GoUP blogu. Inšpirujte sa.

GoUP