-->

Zohratý tím špičkových odborníkov

Certifikovaní Google špecialisti, zanietení Facebook marketéri
a skúsení web developeri pod krídlami Premier Partnera Google.

My vieme, že potrebujete zákazníkov, nielen návštevníkov. Since 2008

Pracujeme pre Vás od roku 2008. Už vtedy sme verili v silu reklamy na Internete a bavilo nás robiť vaše kampane lepšími. Hneď v roku 2010, keď Google po prvýkrát začal oceňovať dobrú prácu agentúr, sme sa stali držiteľmi certifikátu Google Adwords Qualified Individual, ktorú sme ďalší rok rozšírili o certifikát Google Adwords Certified Partner. Ten v roku 2013 nahradil konečne certifikát, ktorý vyžaduje nie len teoretické znalosti, ale aj vysokú kvalitu služieb a úroveň spokojnosti klientov – GOOGLE PARTNER. V raketovom roku 2015 sa GoUP stal Google Premier Partner (Hlavný Partner Google), čo je najvyššia úroveň spolupráce s Google. Pre vás to znamená, že vkladáte svoju online reklamu skutočným odborníkom, ktorí z nej pre vás vyťažia maximum bez ohľadu na jej rozpočet. Sme vaša rodinná online agentúra.

Máme víziu. Máme misiu.

Veríme, že každý biznis má zákazníkov online. Sme tu na to, aby sme všetkých našli, zmerali a vyhodnotili ich prínos. Našou misiou je urobiť z online sveta miesto, kde sa stretávajú produkty a služby so svojimi zákazníkmi prirodzene, funkčne a výhodne pre všetkým

Máme hodnoty, pretože len tak môžeme vytvárať hodnoty

Sme zodpovední

Každý z nás zodpovedá za výsledok svojej práce. To čo robíme, ovplyvňuje nie len nás, ale hlavne klientov, kolegov a svet. Nepracujeme preto aby bolo hotovo, ale aby naša práca splnila svoj účel.

Sme nápomocní

Sme pre klienta prínosní. Pomáhame mu dosiahnuť cieľ najlepšie ako môžme. Dobrý výsledok klienta je náš výsledok.

Sme odhodlaní

Ideme do toho s vervou! Veríme, že môžeme zmeniť online svet našich klientov.

Sme odvážni

Skúsime všetko. Hľadáme riešenia tam, kde by ich nikto nečakal. Veríme svojim schopnostiam. My to dáme.

Líder tohto dream-tímu od roku 2008

Tomáš Varga
Zobraziť profil

11 rokov v online neoklameš. Super-senior konzultant

Dalibor Ďuračka
Zobraziť profil

Kreatívny PPCčkar založený na dátach

Mario Balla
Nezobraziť profil

Strategicky biznisový výkonový SEOčkár

Jozef Dzurňák
Nezobraziť profil

Dátový Analytik & Multivýkonový PPCčkár

Filip Kosec
Nezobraziť profil

PPC Vševed

Adam Petrík
Nezobraziť profil

Staticky dynamická grafička skladá vaše weby už 7 rokov

Miška Fodorová
Zobraziť profil

Špecialistka sociálnych médii a písaného slova

Jarka Véghová
Nezobraziť profil

Vedúci finančných tokov

Henrich Varga
Zobraziť profil

Creative Mastermind

Martin Krasula
Zobraziť profil
PLUS
3 PPC špecialisti
1 programátor
1 account manager
a ďalší špecialisti.

Náš pracovný priestor je ako naša kultúra: Tvrdý, čistý, prehľadný a výkonný

GoUP Office Lounge

Tak už sme ukončili predaj projektu Terra OPOY. Chcem Vám veľmi pekne poďakovať za super prácu a určite ak budeme robiť ďalší projekt by som Vás kontaktoval.

Peter Markovič CASMAR REALITY s.r.o.

S reklamní agenturou GoUP spolupracujeme již dlouho. Existuje vzájemná harmonie mezi námi. GoUP odborníci komunikují rychle, vždy řešit všechny naše připomínky a starat se o kampaně pečlivě. Proto odmítám další konkurenční nabídky a vřele doporučuji tuto reklamní agenturu i svým partnerům.

Oľga Kurejová MKcar

Google je s reklamní kampaní GoUP – Google spokojen, o čemž svědčí skutečnost, že ji od února 2013 aktivně používáme bez přestávky. Zároveň vidíme rostoucí počet klientů, protože řídí naši reklamní kampaň ve srovnání se samoobslužnou správou kampaní. Doporučujeme také služby společnosti našim klientům.

Martin Bendik nakupujbezpecne.sk

S Google a Facebook kampaňou od spoločnosti GoUP, ktorú viedli pre náš developerský projekt Nová Terasa v Košiciach som boli veľmi spokojní. Facebook stránka projektu získala nový brandový vizuál, 4-násobný počet fanúšikov a počet dopytov, ktoré nám priviedla kampaň na Google predčil očakávania. Počas celej správy kampane sme s GoUP komunikovali a riešili smerovanie stratégie. Dokázali sa zladiť s našou agentúrou, ktorá vedie celkovú marketingovú stratégiu projektu. Rovnako nám boli pravidelne reportované výsledky na osobných stretnutiach s accountmi, či PPC špecialistami. Spoluprácu s agentúrou GoUP môžem len odporučiť.

Peter Šimko Penta Investments

S reklamnou agentúrou GoUP spolupracujeme dlhodobo. Funguje medzi nami vzájomná harmónia. Odborníci z GoUP-u komunikujú rýchlo, vždy riešia všetky naše pripomienky a starostlivo sa starajú o o kampane. Aj preto iné konkurenčné ponuky odmietam a vrelo odporúčam túto reklamnú agentúru aj svojim partnerom.

Oľga Kurejová MKcar

Spoluprácu s firmou GOUP môžeme hodnotiť ako nadpriemernú. Komunikácia a odozva na spracovanie našich požiadaviek sú riešené v dostatočne rýchlej dobe. Vrelo odporúčame iným záujemcom.

Jaroslav Košťál LedXenony.sk

Reklamnú agentúru GoUP som už odporučila svojim partnerom viackrát. Pracovníci z tejto agentúry sú veľmi pohotoví a ústretoví. V prípade zmien či problémov nás hneď informujú, čo nám veľmi vyhovuje. S ich prácou som spokojná.

Zuzana Hyžová toparla.sk

S prácou reklamnej agentúry GoUP som spokojný na 100%. Myslím, že viac hovoriť netreba.

Michal Čuri PROFILEXAN

Chceli by sme Vám v mene spoločnosti Spiš Tour veľmi pekne poďakovať za poskytované služby na vysokej úrovni. Promptné vybavenie našich požiadaviek, milý prístup zamestnancov a ochotu. Sme naozaj veľmi spokojní. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.. :)

Pavol Dzurilla spistour.sk

S reklamnou kampaňou GoUP – Google je naša spoločnosť spokojná o čom svedčí aj fakt, že ju aktívne bez prestávky využívame od februára 2013. Zároveň vidíme zvyšujúci sa počet klientov odkedy nám reklamnú kampaň spravujú v porovnaní so správou kampane vo vlastnej réžii. Služby spoločnosti odporúčame i naším klientom.

Martin Bendik nakupujbezpecne.sk

S GoUP TEAM-om spolupracujeme už niekoľko rokov. Po celú dobu spolupráce sme sa vždy stretli s ústretovosťou, odborným poradenstvom a prozákaznícky orientovaným profesionálnym prístupom. S ich pomocou je nás vidno tam, kde potrebujeme. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.“

doc. Ing. Petr Všetečka, PhD. Garant Partner Plus

Socializujme sa. Dajte nám Like a nič Vám neujde.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.