--> My sme GoUP • GoUP

Zohratý tím špičkových odborníkov

Certifikovaní Google špecialisti, zanietení Facebook marketéri
a skúsení web developeri pod krídlami Premier Partnera Google.

My vieme, že potrebujete zákazníkov, nielen návštevníkov. Since 2008

Pracujeme pre Vás od roku 2008. Už vtedy sme verili v silu reklamy na Internete a bavilo nás robiť vaše kampane lepšími. Hneď v roku 2010, keď Google po prvýkrát začal oceňovať dobrú prácu agentúr, sme sa stali držiteľmi certifikátu Google Adwords Qualified Individual, ktorú sme ďalší rok rozšírili o certifikát Google Adwords Certified Partner. Ten v roku 2013 nahradil konečne certifikát, ktorý vyžaduje nie len teoretické znalosti, ale aj vysokú kvalitu služieb a úroveň spokojnosti klientov – GOOGLE PARTNER. V raketovom roku 2015 sa GoUP stal Google Premier Partner (Hlavný Partner Google), čo je najvyššia úroveň spolupráce s Google. Pre vás to znamená, že vkladáte svoju online reklamu skutočným odborníkom, ktorí z nej pre vás vyťažia maximum bez ohľadu na jej rozpočet. Sme vaša rodinná online agentúra.

Máme víziu. Máme misiu.

Veríme, že každý biznis má zákazníkov online. Sme tu na to, aby sme všetkých našli, zmerali a vyhodnotili ich prínos. Našou misiou je urobiť z online sveta miesto kde sa stretávajú produkty a služby so svojimi zákazníkmi prirodzene, funkčne a výhodne pre všetkým

Máme hodnoty, pretože len tak môžeme vytvárať hodnoty

Sme zodpovední

Každý z nás zodpovedá za výsledok svojej práce. To čo robíme, ovplyvňuje nie len nás, ale hlavne klientov, kolegov a svet. Nepracujeme preto aby bolo hotovo, ale aby naša práca splnila svoj účel.

Sme nápomocní

Sme pre klienta prínosní. Pomáhame mu dosiahnuť cieľ najlepšie ako môžme. Dobrý výsledok klienta je náš výsledok.

Sme odhodlaní

Ideme do toho s vervou! Veríme, že môžeme zmeniť online svet našich klientov.

Sme odvážni

Skúsime všetko. Hľadáme riešenia tam, kde by ich nikto nečakal. Veríme svojim schopnostiam. My to dáme.

Líder

Tomáš Varga
Zobraziť profil

PPC Čarodejník

Dalibor Ďuračka
Zobraziť profil

Account superhviezda

Saša Hurtová
Zobraziť profil

Account "Idem, Riešim"

Peťo Jaco
Nezobraziť profil

PPC Vševed

Adam Petrík
Nezobraziť profil

Account manager

Michal Pavlov
Nezobraziť profil

PPC Špecialista / Fotograf

Roman Trnka
Nezobraziť profil

PPC systémový analytik

Matúš Rybár
Nezobraziť profil

PPC špecialistka

Lucia Račková
Nezobraziť profil

Empatická PPC špecialistka

Evka Drábiková
Nezobraziť profil

Staticky dynamická grafička

Miška Fodorová
Zobraziť profil

Sociálna strategička

Miriama Tamajková
Nezobraziť profil

SEO-logik

Vlado Kormančík
Nezobraziť profil

Špecialstka úloh a riešení

Jarmila Véghová
Nezobraziť profil

Večne mladý Wordpress developer

Marcel Hason
Zobraziť profil

Webový kúzelník

Martin Holek
Nezobraziť profil

Húževnatý PPC špecialista

Peter Illáš
Nezobraziť profil

Sociálna PPCčkarka

Lucia Hisemová
Nezobraziť profil

Vedúci finančných tokov

Henrich Varga
Zobraziť profil

Creative Mastermind

Martin Krasula
Zobraziť profil
PLUS
3 PPC špecialisti
1 programátor
1 account manager
a ďalší špecialisti.

Náš pracovný priestor je ako naša kultúra: Tvrdý, čistý, prehľadný a výkonný

GoUP Office Lounge

We were very satisfied with GoUP's Google and Facebook campaigns created for our development project Nová Terasa in Košice. The Facebook page of the project received a new branded visual, a 4- fold number increase of fans, and the number of queries brought to us from Google exceeded our expectations. Throughout the whole campaign, we communicated with GoUP and directed the strategies. They managed to align with our agency, which leads the project's overall marketing strategy. We were also regularly updated on reports in personal meetings with account managers or PPC specialists. I am pleased to recommend cooperation with GoUP.

Peter Šimko Penta Investments

S Google a Facebook kampaňou od spoločnosti GoUP, ktorú viedli pre náš developerský projekt Nová Terasa v Košiciach som boli veľmi spokojní. Facebook stránka projektu získala nový brandový vizuál, 4-násobný počet fanúšikov a počet dopytov, ktoré nám priviedla kampaň na Google predčil očakávania. Počas celej správy kampane sme s GoUP komunikovali a riešili smerovanie stratégie. Dokázali sa zladiť s našou agentúrou, ktorá vedie celkovú marketingovú stratégiu projektu. Rovnako nám boli pravidelne reportované výsledky na osobných stretnutiach s accountmi, či PPC špecialistami. Spoluprácu s agentúrou GoUP môžem len odporučiť.

Peter Šimko Penta Investments

We have been cooperating with GoUP advertising agency for a long time. There is mutual harmony between us. GoUP experts communicate quickly, always addressing all requirements and taking care of campaigns. This is why I reject other competitive offers and I highly recommend this advertising agency to my partners.

Oľga Kurejová MKcar

S reklamnou agentúrou GoUP spolupracujeme dlhodobo. Funguje medzi nami vzájomná harmónia. Odborníci z GoUP-u komunikujú rýchlo, vždy riešia všetky naše pripomienky a starostlivo sa starajú o o kampane. Aj preto iné konkurenčné ponuky odmietam a vrelo odporúčam túto reklamnú agentúru aj svojim partnerom.

Oľga Kurejová MKcar

Working with GoUP, we can rate it as above average. Communication and response to the processing of our requirements is solved in a sufficiently fast time. We highly recommend it to other interested parties.

Jaroslav Košťál LedXenony.sk

Spoluprácu s firmou GOUP , môžeme hodnotiť , ako nadpriemernú. Komunikácia a odozva na spracovanie našich požiadaviek sú riešené v dostatočne rýchlej dobe. Vrelo odporúčame iným záujemcom.

Jaroslav Košťál LedXenony.sk

I have already recommended GoUP advertising agency to my partners several times. Staff members at the agency are very responsive and helpful. In the event of changes or problems, they immediately inform us what suits us best. I am satisfied with their work.

Zuzana Hyžová toparla.sk

Reklamnú agentúru GoUP som už odporučila svojim partnerom viackrát. Pracovníci z tejto agentúry sú veľmi pohotoví a ústretoví. V prípade zmien či problémov nás hneď informujú, čo nám veľmi vyhovuje. S ich prácou som spokojná.

Zuzana Hyžová toparla.sk

I am 100% satisfied with the work of the agency GoUP. I don’t think any more words are necessary.

Michal Čuri PROFILEXAN

S prácou reklamnej agentúry GoUP som spokojný na 100%. Myslím, že viac hovoriť netreba.

Michal Čuri PROFILEXAN

On behalf of Spiš Tour company we would like to thank you for the professional services provided. Prompt response to our requirements, nice staff approach and willingness. We are really very satisfied. Thank you and we look forward to further cooperation .. :)

Pavol Dzurilla spistour.sk

Chceli by sme Vám v mene spoločnosti Spiš Tour veľmi pekne poďakovať za poskytované služby na vysokej úrovni. Promptné vybavenie našich požiadaviek, milý prístup zamestnancov a ochotu. Sme naozaj veľmi spokojní. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.. :)

Pavol Dzurilla spistour.sk

Our company is satisfied with GoUP - Google advertising campaign which is proven by the fact that we have been using it actively without a break since February 2013. At the same time, we see an increasing number of clients since we have handed over the advertising campaign to them compared to managing our own campaigns. We recommend their services to our clients too.

Martin Bendik nakupujbezpecne.sk

S reklamnou kampaňou GoUP – Google je naša spoločnosť spokojná o čom svedčí aj fakt, že ju aktívne bez prestávky využívame od februára 2013. Zároveň vidíme zvyšujúci sa počet klientov odkedy nám reklamnú kampaň spravujú v porovnaní so správou kampane vo vlastnej réžii. Služby spoločnosti odporúčame i naším klientom.

Martin Bendik nakupujbezpecne.sk

We have been working with GoUP TEAM for several years. Throughout the cooperation, we have always experienced helpfulness, expert advice and pro-customer-oriented professional approach. With their help, we can be seen where we need it. Thank you and we look forward to further cooperation."

doc. Ing. Petr Všetečka, PhD. Garant Partner Plus

S GoUP TEAM-om spolupracujeme už niekoľko rokov. Po celú dobu spolupráce sme sa vždy stretli s ústretovosťou, odborným poradenstvom a prozákaznícky orientovaným profesionálnym prístupom. S ich pomocou je nás vidno tam, kde potrebujeme. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.“

doc. Ing. Petr Všetečka, PhD. Garant Partner Plus

Socializujme sa. Dajte nám Like a nič Vám neujde.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.