--> Kariéra • GoUP

GoUP hľadá talent. Kvalitná práca vyžaduje
najkvalitnejších ľudí

Neustále rastieme a preto potrebujeme posily do tímu. Nájdi sa a ozvi sa!

GoUP hľadá ďalších hrdinov onlajnu!

Chceš niečo znamenať na stredoeurópskej scéne online marketingu? Tak fajn, porozprávajme sa o tom! Pre talent je totiž miesto vždy. A niekedy veľmi špecifické miesto. Práve hľadáme nových kolegov na tieto pozície:

Semi-senior PPC špecialista – Fulltime

Si drak v PPCčkach a je čas to posunúť? Venuješ sa tomu už nejaký ten rok, máš skúsenosti s pokročilými technikami typu dynamický remarketing, Google Shopping a RTB platformy ti nie sú cudzie? Chápeš, že ak vedieš e-shop, musí tam byť výrazne pozitívna návratnosť investície?

A chceš popracovať na našich najväčších klientoch – a to nie len domácich ale aj takých s celosvetovou pôsobnosťou, preberať s nimi stratégie a navrhovať komplexné komunikácie s desať-tisícovými rozpočtami? Ale nie je ti cudzí ani lokálny klient – topka v segmente, nie?

Ak máš skúsenosti, tak vieš čo bude tvojou úlohou, ale v skratke to je:

  • Návrh kampaní, ich exekúcia v spolupráci s kolegami, reporting
  • Rozmýšľanie nad tým ako kampane idú, čo urobiť aby išli lepšie a čo urobiť ak náhodou nejdú ako by mohli – a toto chce skúsenosť
  • Stretnutia a konzultácie s klientami. V tom nie si sám, tam bude aj Account
  • Sledovať trendy a tak trochu tým PPC žiť. Aby si vedel pre klientov byť partnerom, nie len klikačom
  • Ovládať PPC systémy Google Ads, Facebook Ads, ideálne Adform, Inres, … – ale nie len, že „ja viem nastaviť kampaň“, ale ja viem, že „ak to nastavím takto, tak to bude frčať“.

Odmena / Plat

Výška tvojho platu bude závisieť na tomto:

  • Fixná zložka v závislosti od úrovne tvojich skúseností. Samozrejme počítame s tým, že sa nepovažuješ za juniora. Ideme až do 2500€. Na faktúru.
  • Flexibilná zložka: Odmieňaný si za každého klienta na ktorom si sa podieľal a na koľko hodín mesačne dokážeš svoju prácu „utilizovať“. To preberieme osobne.
  • Všetko je ale na dohode.

No tak ak sa ti pozdáva tento dream-team tak mrkni na toto video dole a napíš Tomášovi na tomas.varga@goup.sk.

Najnovšie online články o online svete

Viac článkov, viac informácii, viac reálných skúseností:

ČÍTAŤ VIAC V MAGAZÍNE

Socializujme sa. Dajte nám Like a nič Vám neujde.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.