Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.

GoUP hľadá talent. Kvalitná práca vyžaduje
najkvalitnejších ľudí

Neustále rastieme a preto potrebujeme posily do tímu. Nájdi sa a ozvi sa!

GoUP hľadá ďalších hrdinov onlajnu!

Chceš niečo znamenať na stredoeurópskej scéne online marketingu? Tak fajn, porozprávajme sa o tom! Pre talent je totiž miesto vždy. A niekedy veľmi špecifické miesto. Práve hľadáme nových kolegov na tieto pozície:

Trochu seniornejší PPC špecialista – Fulltime

Si drak v PPCčkach a je čas to posunúť? Venuješ sa tomu už nejaký ten rôčik, máš skúsenosti s pokročilými technikami typu dynamický remarketing, Google Shopping a RTB platformy ti nie sú cudzie? A chceš popracovať na našich najväčších klientoch – a to nie len domácich ale aj takých s celosvetovou pôsobnosťou, preberať s nimi stratégie a navrhovať komplexné komunikácie s desať-tisícovými rozpočtami? Ale nie je ti cudzí ani lokálny klient – topka v segmente, nie?

No a ak sa ti pozdáva tento dream-team tak mrkni čo budeš robiť u nás.

Chcel by si robiť:
Správu komplexných multi-kanálových kampaní, lebo Adwords (sorry, Google Ads) je len zlomok toho čo robíme
Návrh dlhodobých aj termínovaných stratégii so zaujímavými rozpočtami a očakávanými výsledkami a plnou dôverou v tvoje schopnosti
Reporting a hlavne osobné vyhodnocovanie kampaní
Stretnutia s klientom s cieľom navrhnúť spoločný postup a stratégiu podľa See Think Do Care
Hĺbkovú analýza výsledkov kam ťa len Analytics pustí.
Optimalizáciu konverzných ciest napríklad cez HotJar
Nasadzovanie beta funkcii a noviniek klientom, ktorí sú po nich žhaví
?
Tak sa prihlás k nám. Budeš mať okolo seba tím super skúsených seniorov – ktorí ťa zasvätia, a juniorov – ktorých môžeš viesť.
A na to logicky potrebuješ nejaké skúsenosti. A ešte viac ako skúsenosti potrebuješ chuť! Nebáť sa ísť za klientom predviesť svoju prácu a „challengovať“ vaše spoločné myšlienky.

A čo za to?
Si skúsenejší človek, tak si povedz! Vieš ako to chodí v segmente a vieme to aj my. Takže si v rozmedzí 1200€ – 1800€ v hrubom (alebo na faktúru) podľa tvojich skúseností a seniority. A pokiaľ si fakt že super-trooper a máš pocit, že si zaslúžiš ešte viac, tak poď do nás, kvalitu vieme oceniť.

Ťukni mail s nejakým info o tebe a hlavne o tom čo máš za sebou na: tomas.varga@goup.sk

Dík, čau,

Tomáš.

Zdroj obrázka tam hore: Designed by Freepik

SME SI TÝM TAK ISTÍ, ŽE VÁM DÁME 100% na hocičo

Ku každej trojmesačnej kampani FIX poskytujeme 14 dennú záruku spokojnosti. Ak sa z akéhokoľvek dôvodu rozhodnete kampaň ukončiť do 14 dní od spustenia, vrátime Vám 100% z ceny kampane.

NEDOVOLÍME VÁM MINÚŤ PENIAZE NA NEZMYSLY LEN PRETO, ŽE TO CHCETE.

Ak ste niekde počuli, že taká alebo takáto reklama funguje, radi sa o tom s vámi porozprávame. Berieme ako svoju povinnosť ochrániť vašu investíciu, preto vám budeme dôrazne vyhovárať investovať tam, kde to nesplní vaše očakávania – vaše KPI (kľúčové ukazovatele výkonu). Alebo vám minimálne vysvetlíme čo môžete očakávať.

Prečítajte si náš online magazín o online

4 stratégie, pomocou ktorých kamenné obchody môžu nonšalantne predbehnúť online predajcov

Kamenné obchody v posledných rokoch opakovane čelia  názorom spotrebiteľskej verejnosti, ktorá sa domnieva, že nakupovanie vo fyzických predajniach neodvratne vychádza z módy. Nie je ničím výnimočným, že čoraz viac tradičných predajných spoločností oznamuje rušenie svojich kamenných obchodov. Za zmienku stoja napríklad mená ako Sears, Barnes & Noble, JC Penney a mnoho ďalších. Na druhej strane spektra sa však nachádza mimoriadne […]

Viac článkov, viac informácii, viac reálných skúseností:

ČÍTAŤ VIAC V MAGAZÍNE

Socializujme sa. Dajte nám Like a nič Vám neujde.