--> Kariéra • GoUP

GoUP hľadá talent. Kvalitná práca vyžaduje
najkvalitnejších ľudí

Neustále rastieme a preto potrebujeme posily do tímu. Nájdi sa a ozvi sa!

GoUP hľadá ďalších hrdinov onlajnu!

Chceš niečo znamenať na stredoeurópskej scéne online marketingu? Tak fajn, porozprávajme sa o tom! Pre talent je totiž miesto vždy. A niekedy veľmi špecifické miesto. Práve hľadáme nových kolegov na tieto pozície:

Junior PPC špecialista / Analytik online kampaní - Fulltime / Parttime

(vhodné aj pre študenta alebo absolventa)

Vieš čo je Google Ads a kampaň si už tiež nastavoval? Tušíš, že je ešte oveľa viac možností vo Facebook Ads? A vieš, že toto je tvoja budúcnosť? Tak sa poď vyskillovať z juniora na seniora! Hľadáme Junior PPC špecialistu, ktorý chápe ako fungujú reklamné systémy, no ešte nemal možnosť ich naštudovať do absolútnej hĺbky.

Chceš sa dostať od jednej kampane ku desiatkam? Vzdelávať sa vyškoliť na experta v jednom z najžiadanejších odvetví marketingu? Tak poď k nám.

Potrebujeme hlavne niekoho, kto dokáže systematicky myslieť. Prakticky nám stačí niekto, kto už pracoval v nejakom systéme, napríklad v korporáte alebo len rozumie excelu – to je dobrý základ. Rozumieť číslam, chápať súvislosti, byť samostatný a aktívny. Nenecháme ťa v tom samého, no musíš sa snažiť napradovať, nie sa len nechať vodiť za ruku. Toto budeš postupne robiť:

 • Založenie jednoduchých kampaní pod dohľadom seniora. Ich optimalizácia a pravidelný reporting svojmu seniorovi a accountovi
 • Návrh kampaní, ich exekúcia v spolupráci s kolegami, reporting
 • Rozmýšľanie nad tým ako kampane idú, čo urobiť aby išli lepšie a čo urobiť ak náhodou nejdú ako by mohli – a toto chce skúsenosť, takže ti pomôže senior, no ty musíš rozmýšľať
 • Sledovať trendy a tak trochu tým PPC žiť. Aby si vedel pre kolegov byť partnerom, nie len klikačom
 • Chcieť sa učiť PPC systémy Google Ads, Facebook Ads, Adform, Inres. Teraz stačí level „ja viem nastaviť kampaň“, ale chceme z teba mať „viem, že ak to nastavím takto, tak to bude frčať“.
 • Google Analytics. Najskôr základ, ale čoskoro konvezie, eCommerce, nejaké to skriptovanie v Tag Manageri. Všetko sa naučíš
 • Jo a potrebujeme ťa fyzicky v office aspoň čiastočne.

Odmena / Plat

Výška tvojho platu bude závisieť na tomto:

 • Tentoraz to nie je len o tvojich vedomostiach, ale o schopnostiach rýchlo rásť.
 • Začínaš nízko – investujeme do teba veľa energie a menej peňazí. Toto sa musí čo najskôr preklopiť.
 • Takže ak si naozaj Junior, že len vieš čo je Google Ads, tak ideme od 1200€ na faktúru (alebo brigátu alebo TPP) alebo 6,50€ / hod. Ak už niečo vieš alebo si schopný sa rýchlo učiť, tak rastieš na 1250€ – 1450€ alebo aj vyššie ak na to máš.
 • Samozrejme ak si Parttime, tak adekvátne tomu.
 • Keď budeš senior, tak príde flexibilná zložka: Odmieňaný si za každého klienta na ktorom si sa podieľal a na koľko hodín mesačne dokážeš svoju prácu „utilizovať“. To preberieme osobne.
 • Všetko je ale na dohode.

No tak ak sa ti pozdáva tento dream-team tak mrkni na toto video dole a napíš Tomášovi na tomas.varga@goup.sk.

Semi-senior PPC špecialista – Fulltime

Si drak v PPCčkach a je čas to posunúť? Venuješ sa tomu už nejaký ten rok, máš skúsenosti s pokročilými technikami typu dynamický remarketing, Google Shopping a RTB platformy ti nie sú cudzie? Chápeš, že ak vedieš e-shop, musí tam byť výrazne pozitívna návratnosť investície?

A chceš popracovať na našich najväčších klientoch – a to nie len domácich ale aj takých s celosvetovou pôsobnosťou, preberať s nimi stratégie a navrhovať komplexné komunikácie s desať-tisícovými rozpočtami? Ale nie je ti cudzí ani lokálny klient – topka v segmente, nie?

Ak máš skúsenosti, tak vieš čo bude tvojou úlohou, ale v skratke to je:

 • Návrh kampaní, ich exekúcia v spolupráci s kolegami, reporting
 • Rozmýšľanie nad tým ako kampane idú, čo urobiť aby išli lepšie a čo urobiť ak náhodou nejdú ako by mohli – a toto chce skúsenosť
 • Stretnutia a konzultácie s klientami. V tom nie si sám, tam bude aj Account
 • Sledovať trendy a tak trochu tým PPC žiť. Aby si vedel pre klientov byť partnerom, nie len klikačom
 • Ovládať PPC systémy Google Ads, Facebook Ads, ideálne Adform, Inres, … – ale nie len, že „ja viem nastaviť kampaň“, ale ja viem, že „ak to nastavím takto, tak to bude frčať“.

Odmena / Plat

Výška tvojho platu bude závisieť na tomto:

 • Fixná zložka v závislosti od úrovne tvojich skúseností. Samozrejme počítame s tým, že sa nepovažuješ za juniora. Ideme až do 2500€. Na faktúru.
 • Flexibilná zložka: Odmieňaný si za každého klienta na ktorom si sa podieľal a na koľko hodín mesačne dokážeš svoju prácu „utilizovať“. To preberieme osobne.
 • Všetko je ale na dohode.

No tak ak sa ti pozdáva tento dream-team tak mrkni na toto video dole a napíš Tomášovi na tomas.varga@goup.sk.

Najnovšie online články o online svete

Ako udeliť prístupy do Google Ads a Google Analytics?


2 minútové čítanie

Ešte predtým, ako začneme spoluprácu, potrebujeme vidieť stav vašich reklamných účtov a výsledkov webu, aby sme zanalyzovali problémy a nedostatky, a navrhli efektívne riešenie. Prístupy potrebujeme zvyčajne do účtov Google Ads a Google Analytics. Neviete, ako nám tieto prístupy udeliť? Je veľa spôsobov, ale my vám ukážeme tie najjednoduchšie: Udelenie prístupov do reklamného účtu Google […]

Čo sú to Rich Snippety a štrukturované dáta? Prečo ich používať?


8 minútové čítanie

Najprv si povieme, čo sú to Rich Snippety a potom si vysvetlíme, ako je ich možné na webovej stránke implementovať. Čo sú to Rich Snippety? Rich Snippety (tiež známe ako „Rich results“) sú bežné výsledky vyhľadávania Google so zobrazenými doplňujúcimi údajmi. Tieto doplňujúce údaje sa zvyčajne získavajú zo štruktúrovaných údajov, ktoré sú zapísané v HTML kóde webovej stránky. Medzi bežné […]

Viac článkov, viac informácii, viac reálných skúseností:

ČÍTAŤ VIAC V MAGAZÍNE

Socializujme sa. Dajte nám Like a nič Vám neujde.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.