-->

Beží vaša Google Adwords kampaň dobre?

Výborne, ale môže ešte lepšie - Optimalizácia Adwords

Optimalizácia aktívnej Adwords kampane od GoUP prinesie o 40% viac objednávok

Máte zabehnutú Google Adwords kampaň a zdá sa vám, že viac z nej získať nedokážete? Zverte ju do rúk profesionálov. Nastavíme kampaň tak, aby zarábala viac za menej. Optimalizujeme jej výkon a ukážeme vám obrovské možnosti systému. Nájdeme zákazníkov, ktorí doteraz nemali možnosť vaše služby spoznať, aj tých, ktorí sú len krok k svojmu „správnemu“ rozhodnutiu. Urobíme optimalizáciu vašej Adwords kampane.

Majiteľ obchodu je najčastejšie brzdou svojho vlastného rozvoja

Dosiahli ste vo svojej Adwords kampani maximum? Máte pocit, že nech urobíte čokoľvek, lepšie to už nebude? Máme pre vás dobrú správu. Vaša kampaň má v správnych rukách výrazný potenciál rásť. Odborný pohľad „zvonka“ posunie vašu kampaň za jej hranice. Väčšina inzerentov má kampaň, ktorá môže fungovať pomerne dobre, ale nevyužíva svoj potenciál ani zďaleka. Reklamný systém Adwords je komplikovaný nástroj. Google pre nás organizuje školenia, aby zabezpečil vysokú úroveň našich znalostí a dokonalý servis pre vás. Pozrite si naše úspechy v referenciách.

TAK ČO S TÝM?
V PRVOM RADE TOTO:

Analyzujme historický a súčasný stav

Aby sme zistili čo sa s kampaňou dialo a deje. Rozrobíme váš Ads účet na súčiastky a zistíme kde to má isť lepšie

Spracujme zmeny pre zvýšenie výkonu

Nenecháme vás v tom. Čo si vymyslíme, to si aj zapracujeme. Priamo do účtu a s testovaním. Aby sa nestalo, že to čo analyzujeme zapadne prachom.

Optimalizujme a sledujme dopad zmien

A samozrejme tým nekončíme. Počas obdobia jedného mesiaca následne sledujeme vývoj kampaní aby sme si overili naše hypotézy a zapracovali ich úpravy.

Ako funguje Adwords Optimalizácia od GoUP

Otázka skutočne neznie ako, ale prečo je pre vás dôležité nechať si urobiť audit bežiacej kampane. Audit prebieha tak, že po sprístupnení vášho Adwords účtu urobí náš certifikovaný Senior PPC špecialista analýzu súčasných kampaní, ich nastavení, výkonov, návratnosti investície a hlavne históriu. Na základe výsledkov analýzy navrhne a pripraví zmeny v kampani, ktoré konzultuje s vami. V prípade, ak nevyužívate základné nastavenia návratnosti investície, nastaví konverzie a ak je to možné, aj sledovanie ROAS. Po schválení zmeny zapracuje. Väčšinou ide o kompletnú zmenu štruktúry účtu, kde sa ponechajú len najvýkonnejšie kampane. Všetky neefektívne sa spracujú nanovo. Spracované zmeny robíme ako nové prvky, aby sme nestratili históriu a mali s čím porovnávať. Celý Audit trvá 30 dní, počas ktorých sa audítor intenzívne venuje kampani, sleduje spracované zmeny a vyhodnocuje ich vplyv na výkon kampaní. Tak preto.

Akú cenu má Google Ads audit? Od 192 €

Ale záleží to na rozsahu vášho účtu. Presnú cenu stanovíme na základe rozsahu po tom ako nám udelíte prístup k účtu. Preto nás hneď kontaktujte, pozrieme sa na to

CHCEM BEZPLATNÝ NÁVRH OPTIMALIZÁCIE

Tak už sme ukončili predaj projektu Terra OPOY. Chcem Vám veľmi pekne poďakovať za super prácu a určite ak budeme robiť ďalší projekt by som Vás kontaktoval.

Peter Markovič CASMAR REALITY s.r.o.

S reklamní agenturou GoUP spolupracujeme již dlouho. Existuje vzájemná harmonie mezi námi. GoUP odborníci komunikují rychle, vždy řešit všechny naše připomínky a starat se o kampaně pečlivě. Proto odmítám další konkurenční nabídky a vřele doporučuji tuto reklamní agenturu i svým partnerům.

Oľga Kurejová MKcar

Google je s reklamní kampaní GoUP – Google spokojen, o čemž svědčí skutečnost, že ji od února 2013 aktivně používáme bez přestávky. Zároveň vidíme rostoucí počet klientů, protože řídí naši reklamní kampaň ve srovnání se samoobslužnou správou kampaní. Doporučujeme také služby společnosti našim klientům.

Martin Bendik nakupujbezpecne.sk

S Google a Facebook kampaňou od spoločnosti GoUP, ktorú viedli pre náš developerský projekt Nová Terasa v Košiciach som boli veľmi spokojní. Facebook stránka projektu získala nový brandový vizuál, 4-násobný počet fanúšikov a počet dopytov, ktoré nám priviedla kampaň na Google predčil očakávania. Počas celej správy kampane sme s GoUP komunikovali a riešili smerovanie stratégie. Dokázali sa zladiť s našou agentúrou, ktorá vedie celkovú marketingovú stratégiu projektu. Rovnako nám boli pravidelne reportované výsledky na osobných stretnutiach s accountmi, či PPC špecialistami. Spoluprácu s agentúrou GoUP môžem len odporučiť.

Peter Šimko Penta Investments

S reklamnou agentúrou GoUP spolupracujeme dlhodobo. Funguje medzi nami vzájomná harmónia. Odborníci z GoUP-u komunikujú rýchlo, vždy riešia všetky naše pripomienky a starostlivo sa starajú o o kampane. Aj preto iné konkurenčné ponuky odmietam a vrelo odporúčam túto reklamnú agentúru aj svojim partnerom.

Oľga Kurejová MKcar

Spoluprácu s firmou GOUP môžeme hodnotiť ako nadpriemernú. Komunikácia a odozva na spracovanie našich požiadaviek sú riešené v dostatočne rýchlej dobe. Vrelo odporúčame iným záujemcom.

Jaroslav Košťál LedXenony.sk

Reklamnú agentúru GoUP som už odporučila svojim partnerom viackrát. Pracovníci z tejto agentúry sú veľmi pohotoví a ústretoví. V prípade zmien či problémov nás hneď informujú, čo nám veľmi vyhovuje. S ich prácou som spokojná.

Zuzana Hyžová toparla.sk

S prácou reklamnej agentúry GoUP som spokojný na 100%. Myslím, že viac hovoriť netreba.

Michal Čuri PROFILEXAN

Chceli by sme Vám v mene spoločnosti Spiš Tour veľmi pekne poďakovať za poskytované služby na vysokej úrovni. Promptné vybavenie našich požiadaviek, milý prístup zamestnancov a ochotu. Sme naozaj veľmi spokojní. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.. :)

Pavol Dzurilla spistour.sk

S reklamnou kampaňou GoUP – Google je naša spoločnosť spokojná o čom svedčí aj fakt, že ju aktívne bez prestávky využívame od februára 2013. Zároveň vidíme zvyšujúci sa počet klientov odkedy nám reklamnú kampaň spravujú v porovnaní so správou kampane vo vlastnej réžii. Služby spoločnosti odporúčame i naším klientom.

Martin Bendik nakupujbezpecne.sk

S GoUP TEAM-om spolupracujeme už niekoľko rokov. Po celú dobu spolupráce sme sa vždy stretli s ústretovosťou, odborným poradenstvom a prozákaznícky orientovaným profesionálnym prístupom. S ich pomocou je nás vidno tam, kde potrebujeme. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.“

doc. Ing. Petr Všetečka, PhD. Garant Partner Plus

Najnovšie online články o online svete

Ako môže performance marketing zvýšiť vaše miery konverzie?


5 minútové čítanie

Mnohé z marketingových kampaní zasahujú svoj cieľ v tzv. náročnej perspektíve realizovania konverzie. Pritom sa spaľujú peniaze, zdroje, úsilie a čas. Aby sme sa tomu vyhli a optimalizovali a maximalizovali mieru konverzie, k marketingovým stratégiám je potreba rôznych prístupov a jedným z takýchto prístupov je práve performance marketing. Nástup performance marketingu ako účinnej stratégie dokázal […]

Ako naplánovať rozpočet pre online marketing na celý rok?


7 minútové čítanie

Online marketing je hnacou silou úspechu mnohých podnikov. Premyslený rozpočet na online marketing je pri vstupe do roka 2024 dôležitejší, ako kedykoľvek predtým. Jedná sa o plán, ktorý vám zabezpečí, aby ste čo najlepšie využili služby digitálneho marketingu a zároveň dosiahli svoje marketingové ciele. V tomto článku vás prevedieme základnými krokmi pri plánovaní rozpočtu pre […]

Viac článkov, viac informácii, viac reálných skúseností:

ČÍTAŤ VIAC V MAGAZÍNE

Socializujme sa. Dajte nám Like a nič Vám neujde.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.