Google FIX
Google MAXI
facebook
YOUTUBE
Zaujala Vás reklama FACEBOOK?
Vyžiadajte sinezáväzne cenník
X

Vyžiadajte si nezáväzný cenník FACEBOOK CLICK

Reklama na Facebooku

Nájdite svojich zákazníkov na najväčšej sociálnej sieti Facebook. Zasiahnite viac ako 2 300 000 Slovákov v cene už od 170,00 €/mes. s garantovaným počtom návštevníkov.

1 000 000 zobrazení mesačne? Nech sa páči...

V programe FB CLICK 1000 je to štandard. Okrem garantovaných 1000 návštevníkov na stránky, môžeme dosiahnuť až jeden milión zobrazení Vašej kampane. A to všetko za 250€ mesačne!

Reklama na Facebooku privádza vysoké počty návštevníkov na stránky v pomerne krátkych časových horizontoch. Pre tento typ reklamy je veľmi dôležitá populatita produktu medzi mladými používateľmi Facebooku. Dobre zvolený text reklamy a vhodný produkt dokáže prudko zvýšiť úpešnosť reklamy a tým priviesť výrazný bonus až do 500% návštevníkov.

Potrebujete viac fanúšikov? Tak ste tu správne!

Toto je výsledok Facebook reklamy na FB stránke nášho klienta. Ide o reálnych fanúšikov, s ktorými klient ďalej pracuje, preto sa výsledok nedostavil okamžite. Práca však prináša výsledky a dnes nám počet fanúšikov narastá tempom 60+ denne!

Reklamný systém Facebooku nie je vyhľadávacia ani obsahová sieť, preto neumožňuje cielenie na kľúčové slová ako napr. Reklama Google alebo Etarget. Zobrazuje sa na základe dosiahnutej CTR (click-thru-rate / miera preklikov), preto je veľmi dôležítý vizuál reklamy a produkt, ktorý reklama predáva.

Výhodou Facebook reklamy je jej výborná cieliteľnosť. Vzhľadom na to, že Facebook má k dispozícii dostatok osobných údajov používateľa, dá sa cieliť:

 • demograficky (vek/pohlavie/stav/záľuby, prípadne skupiny, ktorých je členom)
 • priamo na priateľov našich fanúšikov
 • na fanúšikov
Denne sa takáto reklama môže zobraziť 80 000 - 150 000 krát.

Čo pre Vás s reklamou na Facebooku dokážeme urobiť?

Facebook je virálne, živé a dynamické médium a tak k nemu treba aj pristupovať. Reklama na Facebooku nie je najlepšia pre garážové brány, na to je určite lepšia Reklama na Google, avšak napríklad také kabelky vypredáte aj za 170€!

Facebook reklama pre webstránky

Reklama, ktorá zvyšuje návštevnosť Vašich webstránok alebo e-shopu.

Základným typom reklamy na Facebooku je reklama pre externé stránky, teda pre Vašu web stránku. Vytvoríme reklamné texty, pridáme lákavé obrázky, zacielime na vhodné publikum a reklamu spustíme.

Reklamu dostaneme vo veľkom formáte priamo do Newsfeedu (Nástenky) Vašich budúcich zákazníkov.

Vaša kampaň sa bude ľuďom zobrazovať, oni budú klikať a dostanú sa priamo na Vaše web stránky. Úspešnosť je priamo závislá od popularity produktu, obrázku a textu v reklame. Takýto formát reklamy dokáže priviesť cca 10-20% bonus nad rámec predplateného počtu návtevníkov.

Facebook reklama pre príspevky na Facebook FAN stránke

Zaujímavé príspevky sa musia dostať medzi ľudí. A my zabezpečíme, aby ich zásah bol čo najväčší - interakciu Vašich zákazníkov.

Zaujímavá stránka nám umožňuje cieliť reklamu priamo na ňu. Budujeme tým nie len fanúšikovskú základňu, čim vytvárame publikum prijímateľov reklamných informácií, ale aj aktívnych šíriteľov Vášho príspevku.

Keď je navyše reklamná informácia na Facebook stránke dostatočne populárna, šíri sa nie len platenými odkazmi, ale aj virálne (bledooranžová časť grafu)

Predstavte si tú silu zásahu, pokiaľ sa jediný Váš príspevok dostal medzi viac ako 177 000 ľudí!

Toto dokáže reklama pre Facebook stránku typu "Interakcia príspevku".

Facebook reklama pre získavanie fanúšikov - LIKE

Reklama, ktorá dokáže rapídne zvýšiť počet reálnych fanúšikov Vašej Facebook stránky.

Sú vysoko interaktívne, zobrazujú informácie o tom, čo majú radi Vaši priatelia a to je najsilnejší virálny parameter. V prenesenom význame uvádzajú: "Tvoj priateľ má rád túto stránku/produkt. A čo ty?".
Na to, aby sme mohli naplno využiť potenciál reklamy na Facebooku je potrebná kvalitne a s vhodnou periodicitou aktualizovaná Facebook stránka.

Samozrejme, získavanie fanúšikov je dôležité, ale fanúšik ešte nie je zákazník. Cesta k zákazníkom vedie nie len cez fanúšikov, ale aj cez interakciu ľudí s Vašimi príspevkami. Kvalitná a pútavá Facebook stránka Vášho e-shopu, produktu alebo služby je základom úspešného Facebook Marketingu.

Akú cenu má reklama na FACEBOOKu?

FB CLICK 500
170€
bez DPH mesačne
 • všetky dostupné typy Facebook reklamy
 • výkon cca 20 kliknutí denne
 • alebo cca 10 nových fanúšikov denne*
 • nízky výkon
Chcem návrh
FB CLICK 1000
250€
bez DPH mesačne
 • všetky dostupné typy Facebook reklamy
 • výkon cca 40 kliknutí denne
 • alebo cca 30 nových fanúšikov denne*
 • dobrý pomer cena / výkon
Chcem návrh
FB CLICK 2000
450€
bez DPH mesačne
 • všetky dostupné typy Facebook reklamy
 • výkon až 80 kliknutí denne
 • alebo až 60 nových fanúšikov denne*
 • intenzívna kampaň
Chcem návrh

* Uvedený počet fanúšikov je priemerný počet dosahovaný kampaňami našich klientov. Tieto hodnoty však nemôžeme garantovať. Nárast fanúšikov výrazne súvisí s existujúcou fanúšikovskou základňou a v priebehu kampane rastie. Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať

Prinášame Vám programy FB CLICK pre základnú reklamnú internetovú Facebook kampaň s výnimočnými výhodami:

 • Minimálna dĺžka kampane: 1 mesiac
 • Minimálny počet privedených návštevníkov na stránky: 500/1000/2000 podľa programu
 • Konečná cena kampane - žiadne ďalšie poplatky za založenie alebo správu kampane
 • Pozn: V prípade, ak nedôjde k vyčerpaniu minimálneho počtu návštevníkov počas jedného mesiaca, kampaň bude automaticky pokračovať až do dosiahnutia požadovaného počtu návštevníkov.

Čím úspešnejší je každý Váš príspevok, tým lepšie výsledky dosiahne ten ďalší. Samozrejme, nie je to pravidlo. Vždy záleží od konkrétneho príspevku. Je to ale výborný spôsob práve na budovanie fanúšikovskej základne. Reklamy na Facebooku môžu čerpať spoločný balík, preto je v každom prípade najvýhodnejšie zapojiť do kampane všetky dostupné typy reklám. Tie, ktoré budú najúspešnejšie sa budú zobrazovať najviac.

Najväčšou výhodou reklám vedených na Facebook stránky je až 6x vyšší počet kliknutí, ako u reklám vedených na webstránky v rámci rovnakého programu. Tak Vám reklama na Facebook stránku FB CLICK 1000 môže priviesť až 6000 návštevníkov Vašej Facebook stránky - a mnohí z nich sa stanú fanúšikmi.

© GoUP - Reklama na Internete. Prevádzkovateľom služby je spoločnosť CERES® Slovakia spol. s r.o.. Spolupráca s tretími stranami. Google+