GoUP - Reklama na Internete

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.


Vyžiadajte si
NEZÁVÄZNÝ NÁVRH

Navrhnite si svoj reklamný text

Zašlite nám Vaše návrhy na reklamné texty. Naši profesionáli na základe Vašich návrhov vytvoria funkčné, optimalizované texty aby sme dosiahli čo najvyšší výkon Vašej reklamnej kampane.

Cieľová webová adresa

Nadpis 1 (Znakov: 30)

Nadpis 2 (Znakov: 30)

Cesta
example.sk / (15) / (15)
Popis (Znakov: 80)

A takto sa môže Vaša reklama zobrazovať

Text nesmie obsahovať opakujúce sa symboly (…) V titulku nesmie byť výkričník V celom texte môže byť len jeden výkričník Text môže obsahovať max. TRI veľké písmená za sebou

Poznámka: Uvedené zobrazenia nie sú záväzné. Tvar a formát reklám určuje reklamný systém Google a podlieha pravidlám pre zobrazovanie reklám spoločnosti Google. Reklamy porušujúce pravidlá pre zobrazovanie reklám budú zablokované.


Reklamný text:
Nadpis 1 a nadpis 2 sa zobrazujú vedľa seba, oddelené pomlčkou. Sú v rámci reklamného textu zväčšené a najviac upútajú používateľa.
Pomôcky: využitie kľúčového slova v nadpise reklamy, využitie čo najviac možných znakov v texte pre zosiahnutie čo najväčšej reklamnej plochy
Nadpis 1 a aj nadpis 2 môže pozostávať z 30 znakov

Popis sa zobrazuje zmenšeným písmom no stále dokáže užívateľa upútať. V rámci popisu je ideálne využiť konkurenčné výhody a vyzývať ľudí k akcií (Kontaktujte nás ešte dnes, Nakúpte ihneď a pod...)

Cieľová webová adresa predstavuje url adresu vášho webu kam sa užívateľ po kliknutí na reklamu dostane. Pri výbere podstránky je dôležité zamyslieť sa nad relevanciou obsahu. Ak užívateľ hľadá pánsku košeľu, je dôležité nastaviť URL adresu kde sa nachádzajú pánske košele a pod.

Cesta predstavuje iba zobrazenú, nie klikateľnú URL adresu. Ide taktiež o reklamný priestor, ktorý sa dá pri propagácií využiť.

Novinky zo sveta online marketingu na našom GoUP blogu. Inšpirujte sa.

GoUP