GoUP - Reklama na Internete

Vyžiadajte si zadarmo nezáväzný návrh reklamnej kampane s Remarketingom

Už viete, že potrebujete Remarketing. A Remarketing potrebuje dobrú kampaň

Zaujal Vás Remarketing?
Vyžiadajte si
NEZÁVÄZNÝ NÁVRH

Remarketing je všade kde ste Vy. Až kým neurobíte objednávku

Už sa Vám stalo, že ste navštívili nejakú stránku a jej reklama sa vám zrazu začala objavovať všade? Znamená to, že táto stránka využíva jeden z najlepších vynálezov v reklame na Internete – Remarketing.

Dôležité je, že ste to práve Vy, kto reklamu vidí. Nejde o to, na akej stránke práve ste, ide len o to, že ste na našej stránke neurobili akciu, ktorú sme od Vás očakávali.

Ako to teda Remarketing funguje? A hlavne prečo funguje?

  • Získať publikum

    ktoré navštívilo váš web

  • Rozdeliť publikum

    podľa správania na webe

  • Zasiahnuť publikum

    správnou informáciou v správny čas

Princípom Remarketingu je pripomenutie vašich tovarov alebo služieb ľuďom, ktorí už vašu stránku navštívili, ale ich návšteva neskončila nákupom, registráciou alebo zaslaním žiadosti o ponuku.

Nesúvisia teda s tým, na akej stránke sa váš potenciálny klient práve nachádza, dôležité je, že je to on. Reklama teda nie je cielená podľa kľúčových slov, záujmov alebo tém, ale podľa konkrétnych ľudí. A títo ľudia o vás už raz prejavili záujem.

Aj keď sa takáto forma reklamy môže zdať otravná, všetko záleží od správneho nastavenia a komunikácie. Iste si na druhý deň po objednaní svojho obľúbeného parfumu nebudete chcieť objednať ďalší taký istý. Ale o pol roka už zrejme áno.

Akú má remarketing cenu?

Remarketing je súčasťou reklamnej siete Google. Akú má teda cenu? Na samotný malý Remarketing vám stačí napr. 5€ denne.

Ale pokiaľ investujete 10€ do Remarketingu a ďalších 10€ denne do kampane, ktorá vám bude vaše publikum budovať, potom zistíte, že to má skutočnú silu. Samozrejme konkrétny rozpočet vám navrhneme presne podľa vašich potrieb a je len vo vašich rukách.

Prišli ste sem, lebo sme to chceli. Chcete aby za vami takto prišli vaši zákazníci?

Čo teda potrebujeme, aby sme pre Vás mohli spustiť reklamu na internete s Remarketingom? Potrebujeme len, aby ste nás kontaktovali.

Alebo to rovno nechajte na nás. Vieme čo je pre Vás najlepšie:

priemerne 4x viac ako iné formy reklamy. Pretože Remarketing znovu oslovuje návštevníkov, ktorí už záujem prejavili. Bez neho by na vás zabudli.
Vy ste sa sem dostali, pretože ste našu stránku už navštívili. Alebo ju navštívili vaši konkurenti... Remarketing totiť dokáže osloviť nie len vašich zákazníkov, ale aj ľudí im podobných!

Pracujeme pre Vás radi.
Sme spokojní, len ak ste spokojní!

Chcem byť spokojný klient

Novinky zo sveta online marketingu na našom GoUP blogu. Inšpirujte sa.

GoUP