GoUP - Reklama na Internete

Vyžiadajte si zadarmo nezáväzný návrh Google Management

Ak potrebujete komplexnú internetovú reklamu na Google, našli ste ju práve v Managemente. Zašlite nám adresu stránok, ktoré vám majú zarábať, spracujeme vám komplexný návrh pre reklamu na interente.

Zaujal vás Management?
Vyžiadajte si
NEZÁVÄZNÝ NÁVRH

Reklama Google Management je zameraná striktne na výkonnostné ciele

Vyhovuje vám model PPC (platba za kliknutie) a sú pre vás možnosti programu FIX nedostatočné? Prevádzkujete veľký e-shop s množstvom produktov a potrebujete cieliť reklamu pre každý z nich? Zvoľte si najefektívnejšiu reklamu na Internete – MANAGEMENT. Vytvoríme Vám rozsiahlu reklamnú kampaň získavajúcu zákazníkov za najnižšie náklady. Kampane MANAGEMENT obsahujú tisícky kľúčových slov a fráz.

Rozpočet máte plne pod kontrolou. Objednávky nechajte na nás.

Prečo je Management od GoUP vaša najlepšia reklama na internete?

 • Rodinný prístup

  Úspech vašich kampaní berieme osobne

 • Skutoční špecialisti

  Pracuje pre vás najskúsenejší PPC tím

 • Trvalý progres

  Neustále hľadáme zlepšenia aby sme zvýšili výkon kampaní

Ste v rukách certifikovaných profesionálov

Špecialisti GoUP sú pravidelne školení priamo v Google. Zúčastňujeme sa medzinárodných konferencii aby sme vám mohli prinášať novinky, ktoré fungujú!

Vďaka rokom kvalitnej práce a stovkám spravovaných kampaní sú naši špecialisti najskúsenejší. Vašu kampaň berú osobne a pre jej úspech urobia aj zdanlivo nemožné.

Čo dokáže reklama na Google v programe Management

Reklamný systém Adwords je komplexný. Založiť si základnú kampaň môže byť jednoduché, no priviesť z nej reálnych zákazníkov je zložité. Nemusíte vlastniť rozsiahly e-shop aby Vám odborne vedená Google reklama dokázala prinášať veľa objednávok. Na to ale musí využívať všetky možnosti, ktoré sú práve pre váš biznis prínosné.

 

V GoUP vždy používame pokročilé funkcie Adwords, ak pre vás majú význam:

Meriame konverzie (ROI), teda sledujeme ktoré kľúčové slová, prípadne umiestnenia a cielenia reklamy prinášajú najvyšší počet objednávok. Pre tento účel vám poradíme ako nastaviť váš web aby sme mohli merať výkon kampane aj keď nie ste e-shop.

Meriame návratnosť nákladov na reklamu (ROAS), pretože záleží len na objednávke, na ktorej ste zarobili. ROAS nám umožňuje vidieť, či reklama za 10€ vygenerovala objednávku v hodnote 15€ alebo 150€. Nebudeme predsa míňať kredit tam, kde sa síce sypú objednávky, ale žiadny zisk.

Remarketujeme / retargetujeme návštevníkov aby sme ich primäli uskutočniť objednávku. Remarketing je výborný a efektívny nástroj na oslovenie návštevníkov, ktorí sa nestali zákazníkmi a umožniť im spraviť správne rozhodnutie, ktoré od nich očakávame.

Remarketujeme dynamicky, pretože na návštevníkov výborne funguje, ak po celom webe narážajú na vašu reklamu, ktorá zobrazuje presne tie produkty / služby, ktoré si na vašej stránke prezerali!

Skriptujeme a automatizujeme, testujeme. Ak máte stovky až tisícky položiek v eshope, nastavíme skriptované kampane, ktoré automaticky aktualizujú ceny produktov v reklamných textoch, zapínajú a vypínajú reklamy podľa dostupnosti na sklade, prípadne dokonca reagujú na ponuku konkurencie!

Ak nechcete, neúčtujeme vám založenie účtu a vytvorenie kampaní. Pre dlhodobé kampane (6 mesiacov a viac) neúčtujeme poplatok za založenie účtu a vytvorenie PPC kampaní.
Reklamný účet Adwords je vo vašom vlastníctve, máte k nemu non-stop prístup a všetky historické hodnoty a nastavenia v ňom vám ostávajú.

+ neustále vyhodnocujeme výkon kampaní, testujeme nové funkcie, ktoré vám môžu priniesť zisk a hlavne rozmýšľame. Rozumieme trhu, preto neustále premýšlame, vŕtame sa v Analytics a prehľadávame trendy aby sme našli tých zákazníkov, ktorí najlepšie nakupujú.

Najobľúbenejšia voľba
Management Start Management Management+
192 €
mesačne
299 €
mesačne
625 €
mesačne
Google Vyhľadávanie Google Vyhľadávanie Google Vyhľadávanie
Meranie objednávok (konverzii) Meranie objednávok (konverzii) Meranie objednávok (konverzii)
Google Reklamná sieť Google Reklamná sieť
Analýza zdrojov objednávok v Analytics (ROI) Analýza zdrojov objednávok v Analytics (ROI)
Analýza predaja produktov v Analytics (ROAS) Analýza predaja produktov v Analytics (ROAS)
Copywriter - tvorba a testovanie reklamných textov Copywriter - tvorba a testovanie reklamných textov
Tvorba responzívnych bannerov Tvorba responzívnych bannerov
Pravidelný reporting a vyhodnotenie kampaní Pravidelný reporting a vyhodnotenie kampaní
Pravidelná konzultácia stratégie pre rast vášho online biznisu.
Chcem návrh Chcem návrh Chcem návrh

Nedovolíme vám minúť peniaze na nezmysly
len preto, že to chcete.

Ak ste niekde počuli, že taká alebo takáto reklama funguje, radi sa o tom s vámi porozprávame. Berieme ako svoju povinnosť ochrániť vašu investíciu, preto vám budeme dôrazne vyhovárať investovať tam, kde to nesplní vaše očakávania - vaše KPI (kľúčové ukazovatele výkonu). Alebo vám minimálne vysvetlíme čo môžete očakávať.

Pracuje pre vás skúsený tím: Online marketér, Certifikovaný senior PPC špecialista, Copywriter a Grafik. Toto pre vás robíme v programe Google Management

 • Analyzujeme históriu vašich kampaní aby sme zistili, ktoré elementy vašich kampaní privádzali optimálnych návštevníkov a ktoré boli stratou prostriedkov
 • Online Marketér analyzuje konkurenciu, aby sme zistili, v akom priestore môže vaša kampaň operovať a získať najviac zákazníkov.
 • Skúsený Senior PPC Špecialista buduje rozsiahlu štruktúru reklamnej kampane a reklamných zostáv tak, aby sme vytvorili najlepší vzťah medzi kľúčovými slovami, reklamným textom Landing Page. Nastavíme reklamné texty tak, aby boli čo najrelevantnejšie ku produktom, skupine kľúčových slov, stránke a výkonu kľúčových slov. Toto vo výsledku pomôže dosiahnuť vysoké skóre kvality, ktoré priamo znižuje cenu kliknutia.
 • Analýzou vašich stránok ešte pred spustením kampane a analýzou kľúčových slov (ktoré spúšťajú zobrazenie kampane) počas jej behu nájdeme „medzery na trhu“, ktoré môžu priviesť nových zákazníkov na vaše stránky.
 • Copywriter vám vytvorí paralelne bežiace varianty reklamných textov, aby sme našli tie, ktoré privádzajú najefektívnejších návštevníkov.
 • Na dennej báze vyhodnocujeme aktivitu kampane, aby sme ad hoc nastavovaním zabezpečili jej najvyšší výkon v každom čase.
 • Nastavujeme čo najviac variantov kľúčových slov, aby sme vašu reklamu zobrazili čo najrelevatnejším potenciálnym klientom a naopak eliminovali hľadania, ktoré nie sú dostatočne relevantné alebo vo vhodnom bode nákupného cyklu majú nízku tendenciu k nákupu.
 • Sledovaním konverzií odhaľujeme najproduktívnejšie kľúčové slová, ktoré skutočne predávajú, vďaka čomu cielime Váš denný rozpočet efektívne k potenciálnym zákazníkom.
 • Výsledky kampane reportujeme podľa Vašich požiadaviek na dennej, týždennej alebo mesačnej báze so všetkými dostupnými údajmi

Skutočný príbeh – Case Study

Výkonnostná reklama na Google v programe Management pre e-shop, zameraná priamo na návratnosť investície. Využíva len funkcie, ktoré prinášajú najvyšší zisk, preto nedosahuje prakticky žiadny brandový efekt, ale výrazný zisk.

0
celková cena
0
objednávok
0
miera konverzie
0
cena za objednávku
0
návratnosť investície

Pracujeme pre Vás radi.
Sme spokojní, len ak ste spokojní!

Chcem byť spokojný klient

Novinky zo sveta online marketingu na našom GoUP blogu. Inšpirujte sa.

GoUP