GoUP - Reklama na Internete

Vyžiadajte si zadarmo nezáväzný návrh Banner Milión

Neviete presne, ktorý variant Banneru Milión je pre vás najvhodnejší? Alebo presne viete, čo chcete? Napíšte nám adresu vášho webu, pripravíme vám nezáväzný návrh.

Vyžiadajte si
NEZÁVÄZNÝ NÁVRH

V reklamnej sieti Google sú milióny stránok. Buďte tam aj vy!

Vyhľadávanie na Google je jednoznačne najsilnejším nástrojom v online reklame. Ale čo, ak vaše produkty nie sú na Google dostatočne hľadané? Alebo o nich ešte nikto nevie? Alebo potrebujete urobiť silný branding pre svoju značku? Vtedy svojich zákazníkov musíte nájsť vy. A my vieme kde!

Reklamná sieť Google (GDN) si zákazníkov nájde sama.

  • Obrovský zásah

  • Cielenie na osoby

  • Výhodný branding

Reklamná sieť Google (GDN) obsahuje milióny tematicky rozdelených stránok, ktoré sú vhodné na zobrazovanie bannerov od Google. Vďaka tomu máme k dispozícii obrovské množstvo reklamných plôch pre Vaše bannery.

Obrovskou výhodou je cielenie nie len podľa kľúčových slov alebo tematických okruhov stránok, ale podľa záujmov konkrétnych ľudí a dokonca podľa nákupných úmyslov vašich budúcich zákazníkov. To znamená, že ak nás nezaujímajú ľudia, ktorí zvažujú, či im netreba novú práčku, dokážeme ich zasiahnuť až v momente, keď už sú pripravení kúpiť.

Za umiestnenie bannera už neplaťte tisíce. Je tu o 90% lacnejšie RTB

Ak ste si v nedávnej minulosti chceli zaplatiť banner na špecializovanej stránke, museli ste sa dohodnúť so stránkou na spôsobe prenájmu plochy, alebo si, v lepšom prípade, zakúpiť ich model platby za tisíc zobrazení, ktorý sa skrátene nazýva CPM, CPP prípadne CZT. Každý názov označuje cenu za tisíc zobrazení vášho banneru na stránke poskytovateľa. Táto sa pohybuje od 15 do 25 €. Ak však využijeme na pokrytie tejto plochy RTB model v GDN, prípadne AdForm, ušetríte až 90% ceny!

Priemerné CPM cielenia na témy alebo záujmy je 0,25€, naše najlepšie kampane však bežia za 0,09€ CPM. Systém AdForm je drahší, ale má v portfóliu aj prémiové weby.

Čo môžete očakávať od brandovej bannerovej kampane

Program Banner Milión ¹ ⁰⁰⁰ ⁰⁰⁰ je určený predovšetkým na dosiahnutie čo najvyššieho počtu zobrazení vašej reklamy. Na tento účel využívame bannerové sady. Jednu statickú bannerovú sadu, ktorá obsahuje 11 najpoužívanejších formátov, vám vyrobíme zadarmo. Do siete sa môžu zapojiť aj dynamické HTML5 bannery a všetky dostupné formáty podľa vášho želania.

Od takto nastavenej Google reklamy však nemôžete očakávať tisíce návštevníkov. Priemerné CTR (miery prekliknutia) sa pohybujú výrazne pod 1%. Použitie bannerov (teda GDN a Adform) je, samozrejme, vhodné aj pre výkonové reklamy, avšak v tom prípade už využívate program Google Management.

Program Banner Milión už nemáme v ponuke.

Výkon brandovej kampane vám privedieme v rámci programu Google Management.

Odkiaľ Google vie váš vek, záujmy alebo úmysly?

Google vie všetko. Na základe Vášho správania na Internete vlastne dávate Google informácie k tomu, aby vás dokázal zaradiť do svojich skupín. Chcete vedieť, čo vie konkrétne o vás? Prihláste sa do svojho Gmail účtu a kliknite na tento odkaz: http://www.google.com/settings/ads/
Na to, aby Google dokázal správne zamerať reklamu, potrebuje len 10% informácií o vašom správaní. Ostatné si dopočíta.

Pracujeme pre Vás radi.
Sme spokojní, len ak ste spokojní!

Chcem byť spokojný klient

Novinky zo sveta online marketingu na našom GoUP blogu. Inšpirujte sa.

GoUP