GoUP - Reklama na Internete

Potrebujete reklamu na Google, ale neviete čo je pre vás najlepšie?

Nevadí, pošlite nám adresu vašich stránok, prípadne stručné info o vašich produktoch. Pripravíme vám návrh Google reklamy, ktorá bude zarábať!

Vyžiadajte si
NEZÁVÄZNÝ NÁVRH

Google reklama ponúka neuveriteľné možnosti v mediálnom priestore, ktorý každý deň navštevuje široké spektrum potenciálnych zákazníkov. Medzi nimi sú aj tí vaši, ktorých dokážeme prilákať na vaše webstránky, previesť ich vašou ponukou až k objednávke a vygenerovať zákazníka. Google kampane GoUP sú vďaka dlhoročným skúsenostiam a prístupu k našim klientom vysoko výkonné aj pri minimálnych nákladoch. Nech už si vyberiete ktorýkoľvek program, reklama Vám prinesie najvyšší možný pomer výkon / cena.

Ako funguje reklama na Google? Akú má cenu?

Google poskytuje dva základné typy reklamy: reklama vo vyhľadávaní a reklama v reklamnej sieti (bannery), tzv. GDN.

Vyhľadávanie Google je najsilnejší predajný kanál – využívajú ho vaši zákazníci keď niečo potrebujú alebo chcú práve v tomto čase. Ponúkate v nej priamo riešenie ich potrieb a preto je cesta k objednávke najkratšia. Jej nastavenie môže byť striktne cielené na objednávky, prípadne širšie pokiaľ je váš nákupný cyklus dlhší.

Reklamná sieť Google je výborný brandový kanál a súčasne podpora priameho predaja cez Remarketing. Umožňuje dosiahnuť milióny zobrazení vašich bannerov za nepomerne nižšiu cenu ako akékoľvek iné médium.

Štandardne používaným typom platby za reklamu Google je PPC model. Znamená to, že ako inzerent neplatíte za zobrazovanie vašej reklamy. Platíte len, keď na vašu reklamu niekto klikne – PPC: Pay Per Click (Platba za kliknutie). Reklamná sieť Google využíva aj model CPM – platba za tisíc zobrazení reklamy. Tým pádom môžete veľmi lacno získať obrovské množstvo zobrazení vašej reklamy.

Reklama vo vyhľadávaní Google je však cielená, nie je určená na obrovské množstvo zobrazení. Jej úlohou je priviesť takých návštevníkov na vaše stránky, ktorí majú najväčšiu šancu stať sa zákazníkmi. Preto je veľkou výhodou, že spoplatňované sú len kliknutia na reklamu, teda návštevníci na stránky. Výkonná PPC reklama v programe Management môže stáť už od 95€ / mes. Nevýhodou PPC reklamy pre začiatočníka je tažko kontrolovateľná spotreba neodborne vedenej kampane. Pokiaľ nemáte kampaň úplne pod kontrolou a dokonale nepoznáte systém Adwords, môžete si spôsobiť rýchle vyčerpanie kreditu bez návratu investície, čo sa často stáva našim klientom predtým ako preberieme správu ich kampane za nich.

Ak vám PPC reklama nevyhovuje, GoUP Vám prináša jedinečnú možnosť reklamy na Google: Program FIX. S FIXom neplatíte za kliknutia na Vašu reklamu na Google. Platíte len za kľúčové slová a pozície v Reklame Google si môžete zvoliť vyššie (vyšší výkon, vyššia cena) alebo nižšie (nižší výkon, nižšia cena). Cena 1 kľúčového slova začína už na 20€ + DPH / mes. Prečítajte si o FIXe viac.

Google nám verí už od roku 2008. Môžete nám veriť aj Vy.

GoUP je Premier Partner Google so špecializáciou na
Google vyhľadávanie a Google mobilná reklama.

Pracujeme pre Vás radi.
Sme spokojní, len ak ste spokojní!

Chcem byť spokojný klient

Novinky zo sveta online marketingu na našom GoUP blogu. Inšpirujte sa.

GoUP