GoUP - Reklama na Internete

Zaujal vás program Facebook START?

Stručne nám popíšte čo pre vás môžeme na Facebooku urobiť my vám pripravíme nezáväzný návrh.

Zaujal vás Facebook START?
Vyžiadajte si
NEZÁVÄZNÝ NÁVRH

Privedieme vašu cieľovku z Facebooku na váš web. Už od 250€.

Reklama Facebook Start je pre vás, pokiaľ potrebujete získať cielených zákazníkov z Facebooku na váš web. Ak je pre vás komplexný marketing na Facebooku v programe Management zatiaľ priveľa, neviete čo od neho čakať alebo len chcete mať istotu výsledku, spustíme vám reklamu, o ktorej výkon sa postaráme my. A neskončíme s tým, kým nedosiahneme garantovaný cieľ.

Ako dokážeme vo Facebook Start splniť cieľ

  • Vyberieme publikum

    vieme, čo funguje na vašu cieľovku

  • Vytvoríme kreatívu

    vymyslíme, čo od ľudí chceme

  • Kampaň beží

    až kým nedosiahne svoj cieľ

Vybrali sme základnú funkciu Facebook reklamy – reklama typu click-to-web a vytvorili sme z nich program, za ktorým si stojíme. Môžete si byť istí, že za svoju investíciu uvidíte výborný výsledok. Alebo lepší.

Spoľahnite sa na garantovaný výsledok

Ak chcete dosiahnuť svoj cieľ, je dobré vedieť, koľko vás to bude stáť. Vytvorili sme reklamu Facebook Start, aby sme vám poskytli istotu výsledku.

Reklamné kampane typu click-to-web a page-like sú štandardné reklamné formáty Facebooku. Nejde o kupovanie fanúšikov. To pre váš biznis nemá žiadny zmysel.

Ako funguje reklama na Facebooku Start? A akú má cenu?

Pretože vieme, že komplexná komunikačná stratégia na Facebooku nie je pre každého, možno len z dôvodu, že v súčasnosti nechcete do nej investovať čas ani prostriedky, zjednodušili sme to. Základné reklamné funkcie si preto môžete objednať ako balíkové riešenie, a my sa postaráme o to, aby ste s výsledkom boli spokojní.

Výhodou takejto kampane je istota výsledku, ktorý naši skúsení PPC špecialisti zabezpečia. Pokiaľ by sa nám to náhodou nepodarilo v stanovenom rozsahu, kampaň pobeží až do splnenia cieľa. Vy neplatíte nič navyše.

Nekupujeme vám fanúšikov. Privádzame vám zákazníkov. Ak potrebujete rýchlo získať desaťtisíce „mŕtvych duší“, naše služby nie sú pre vás. Pracujeme s vašimi potenciálnymi zákazníkmi, ktorých privádzame na váš web. Našim cieľom je získať pre vás čo najviac objednávok (konverzii) v rozpočte, ktorý je vopred stanovený a 100% dodržaný. Nedodáme „len“ 650 kliknutí, to je minimálna garancia, ideme ďalej, čo nám len rozpočet dovolí. Ide nám totiž o konverzie. Ale vy máte istotu, že minimálne tých 650 kliknutí tam bude.

Najobľúbenejšia voľba
Facebook Start Kicker Facebook Start Booster Facebook Start Premier
249 €
449 €
899 €
Minimálny garantovaný výsledok 650 cielených kliknutí na web 1500 cielených kliknutí na web 2000 cielených kliknutí na web
Celková cena zahŕňa
(žiadne ďalšie pravidelné poplatky)
160€ kredit
89€ správa kampane
320€ kredit
129€ správa kampane
600€ kredit
299€ správa kampane
Cieľ kampane Konverzie (pokiaľ sú merateľné) Konverzie Konverzie + návratnosť investície (ROI, ROAS)
Cielenie kampaní
(výber cieľovej skupiny kampane)
demografia (vek, mesto, povolanie, pohlavie, + výber zo všetkých dostupných)
záujmy (výber zo všetkých dostupných)
demografia (vek, mesto, povolanie, pohlavie, + výber zo všetkých dostupných)
záujmy (výber zo všetkých dostupných)
demografia (vek, mesto, povolanie, pohlavie, + výber zo všetkých dostupných)
záujmy (výber zo všetkých dostupných)
Remarketing NIE ÁNO ÁNO + dynamický remarketing
Bannery
(Grafické prvky komunikácie)
49€ / sada bannerov alebo bannery dodáva zákazník jedna sada bannerov grátis všetky potrebné sady bannerov grátis
Pravidelná správa kampaní a reporting ÁNO ÁNO ÁNO
Vhodný pre Začiatočný alebo lokálny Facebook marketing s malou cieľovou skupinou s cieľom dostať nových zákazníkov web Začiatočný marketing na Facebooku pre tovary a služby s väčšou cieľovkou a merateľným cieľom (konverziami). Výkonový marketing na Facebooku pre e-shop zameraný priamo na predaj s možnosťou vyčísliť návratnosť investície
Chcem návrh Chcem návrh Chcem návrh

Facebook Start je klasický reklamný program, súčasťou ceny je kredit na médium. Kredit je vždy vyčerpaný v plnej výške. Bez problémov vám dodáme aj dvojnásobok garantovaného počtu kliknutí, ak to rozpočet dovolí. Pokiaľ sa však v tomto rozpočte nepodarí získať garantovaný počet kliknutí na web, bude vaša kampaň pokračovať na naše náklady až do dosiahnutia garantovanej hodnoty.

Prečo dávame garancie na počet kliknutí?

Pretože vieme, že pokiaľ nemáte s reklamou Click-to-web skúsenosti, neviete čo od nej očakávať, chcete mať aspoň nejakú istotu, že svoje peniaze dostanete hodnotu. My to vieme a preto túto zodpovednosť preberáme na seba. Bohužiaľ nedokážeme garantovať konverzie, pretože do hry vstupuje priveľa faktorov na vašej strane (konkurencie schopnosť, záujem o produkt, dĺžka nákupného cyklu…), avšak reportujeme vám všetky dostupné výsledky aby ste videli, čo okrem kliknutí vaša Facebook Start kampaň priniesla.

Skutočný príbeh – Case Study

Pre nášho klienta, ktorý na svojej Facebook stránke sám komunikuje sme spustili program Facebook Start Like. Stránka totiž v počte nových fanúšikov stagnovala okolo počtu 7 000.

Výsledky kampane Facebook Start Booster za 1 mesiac

0
celková cena
0
ľudí zasiahnutých
0
získaných fanúšikov
0
nárast fanúšikov za mesiac
0
nárast objednávok z Facebooku

Pracujeme pre Vás radi.
Sme spokojní, len ak ste spokojní!

Chcem byť spokojný klient

Novinky zo sveta online marketingu na našom GoUP blogu. Inšpirujte sa.

GoUP