Reklama Facebook Start od 250€ | GoUP
GoUP - Reklama na Internete

Zaujal vás program Facebook START?

Stručne nám popíšte čo pre vás môžeme na Facebooku urobiť my vám pripravíme nezáväzný návrh.

Zaujal vás Facebook START?
Vyžiadajte si
NEZÁVÄZNÝ NÁVRH

Privedieme vašu cieľovku z Facebooku na váš web. Alebo z priateľov vašich fanúšikov urobíme vašich fanúšikov. Už od 250€.

Reklama Facebook Start je pre vás, pokiaľ potrebujete využiť niektorú z jej základných funkcií. Ak je pre Vás komplexný marketing na Facebooku v programe Management zatiaľ zbytočný, spustíme vám reklamu len na jeden špecifický cieľ. Buď zvolíme získavanie fanúšikov vašej Facebook stránky, alebo môžeme privádzať demograficky dokonale vybraných ľudí na Váš web. A neskončíme s tým, kým nedosiahneme garantovaný cieľ.

Ako dokážeme vo Facebook Start splniť cieľ

  • Vyberieme publikum

    vieme, čo funguje na vašu cieľovku

  • Vytvoríme kreatívu

    vymyslíme, čo od ľudí chceme

  • Sme si istí

    svojimi schopnosťami

Vybrali sme základné funkcie Facebook reklamy – reklama typu click-to-web a reklama typu page-like a vytvorili sme z nich balíky, za ktorými si stojíme. Môžete si byť istí, že za svoju investíciu uvidíte výborný výsledok. Alebo lepší.

Spoľahnite sa na garantovaný výsledok

Ak chcete dosiahnúť svoj cieľ, je dobré vedieť, koľko vás to bude stáť. Vytvorili sme reklamu Facebook Start, aby sme vám poskytli istotu výsledku.

Reklamné kampane typu click-to-web a page-like sú štandardné reklamné formáty Facebooku. Nejde o kupovanie fanúšikov. To pre váš biznis nemá žiadny zmysel.

Ako funguje reklama na Facebooku Start? A akú má cenu?

Pretože vieme, že komplexná komunikačná stratégia na Facebooku nie je pre každého, možno len z dôvodu, že v súčasnosti nechcete do nej investovať čas ani prostriedky, zjednodušili sme to. Základné reklamné funkcie si preto môžete objednať ako balíkové riešenie, a my sa postaráme o to, aby ste s výsledkom boli spokojní.

Výhodou takejto kampane je istota výsledku, ktorý naši skúsení PPC špecialisti zabezpečia. Pokiaľ by sa nám to náhodou nepodarilo v stanovenom rozsahu, kampaň pobeží až do splnenia cieľa.

Nekupujeme vám fanúšikov. Privádzame vám zákazníkov. Ak potrebujete rýchlo získať desaťtisíce „mŕtvych duší“, naše služby nie sú pre vás. Pracujeme s vašimi potenciálnymi zákazníkmi, ktorých nabádame k tomu aby sa stali vašimi fanúšikmi. A oni sa stanú, len ak ich vaše produkty alebo služby zaujali. Preto vám tvoríme základňu budúcich klientov a nie len pekné číslo na Facebooku.

Najobľúbenejšia voľba
Facebook Start Kicker Facebook Start Booster Facebook Start Premier
250 €
450 €
900 €
Garantovaný počet
Likes na Facebook stránke
300 600 1200
Alebo garantovaný
počet kliknutí na web z Facebooku
750 1500 2250
Chcem návrh Chcem návrh Chcem návrh

Skutočný príbeh – Case Study

Pre nášho klienta, ktorý na svojej Facebook stránke sám komunikuje sme spustili program Facebook Start Like. Stránka totiž v počte nových fanúšikov stagnovala okolo počtu 7 000.

Výsledky kampane Facebook Start Booster za 1 mesiac

0
celková cena
0
ľudí zasiahnutých
0
získaných fanúšikov
0
nárast fanúšikov za mesiac
0
nárast objednávok z Facebooku

Pracujeme pre Vás radi.
Sme spokojní, len ak ste spokojní!

Chcem byť spokojný klient

Novinky zo sveta online marketingu na našom GoUP blogu. Inšpirujte sa.

GoUP