GoUP - Reklama na Internete

Vy┼żiadajte si nez├ív├Ązn├Ż n├ívrh

Presne viete, ─Źo potrebujete? Po┼ílite n├ím va┼íu predstavu, priprav├şme v├ím nez├ív├Ązn├║ ponuku. Neviete ─Źi je pre v├ís najlep┼í├ş Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlep┼íi┼ą web? Za┼ílite n├ím adresu Va┼íich web str├ínok, priprav├şme v├ím nez├ív├Ązn├Ż n├ívrh.

GoUP h─żad├í ─Ćal┼í├şch hrdinov onlajnu!

Chce┼í nie─Źo znamena┼ą na stredoeur├│pskej sc├ęne online marketingu? Tak fajn, porozpr├ívajme sa o tom! Pre talent je toti┼ż miesto v┼żdy. A niekedy ve─żmi ┼ípecifick├ę miesto. Pr├íve h─żad├íme nov├Żch kolegov na tieto poz├şcie:

­čÉ▓ Trochu seniornej┼í├ş PPC ┼ípecialista┬á– Fulltime

Si drak v PPC─Źkach a je ─Źas to posun├║┼ą? Venuje┼í sa tomu u┼ż nejak├Ż ten r├┤─Źik, m├í┼í sk├║senosti s pokro─Źil├Żmi technikami typu dynamick├Ż remarketing, Google Shopping a RTB platformy ti nie s├║ cudzie? A chce┼í popracova┼ą na na┼íich najv├Ą─Ź┼í├şch klientoch – a to nie len dom├ícich ale aj tak├Żch s celosvetovou p├┤sobnos┼ąou, prebera┼ą s nimi strat├ęgie a navrhova┼ą komplexn├ę komunik├ície s desa┼ą-tis├şcov├Żmi rozpo─Źtami? Ale nie je ti cudz├ş ani lok├ílny klient – topka v segmente, nie?

No a ak sa ti pozd├íva tento dream-team tak mrkni ─Źo bude┼í robi┼ą u n├ís.

 

Chcel by si robi┼ą:

  • Spr├ívu komplexn├Żch multi-kan├ílov├Żch kampan├ş, lebo Adwords (sorry, Google Ads) je len zlomok toho ─Źo rob├şme
  • N├ívrh dlhodob├Żch aj term├şnovan├Żch strat├ęgii so zauj├şmav├Żmi rozpo─Źtami a o─Źak├ívan├Żmi v├Żsledkami a plnou d├┤verou v tvoje schopnosti
  • Reporting a hlavne osobn├ę vyhodnocovanie kampan├ş
  • Stretnutia s klientom s cie─żom navrhn├║┼ą spolo─Źn├Ż postup a strat├ęgiu pod─ża See Think Do Care
  • H─║bkov├║ anal├Żza v├Żsledkov kam ┼ąa len Analytics pust├ş.
  • Optimaliz├íciu konverzn├Żch ciest napr├şklad cez HotJar
  • Nasadzovanie beta funkcii a noviniek klientom, ktor├ş s├║ po nich ┼żhav├ş
  • ?

Tak sa prihl├ís k n├ím. Bude┼í ma┼ą okolo seba t├şm super sk├║sen├Żch seniorov – ktor├ş ┼ąa zasv├Ątia, a juniorov – ktor├Żch m├┤┼że┼í vies┼ą.
A na to logicky potrebuje┼í nejak├ę sk├║senosti. A e┼íte viac ako sk├║senosti potrebuje┼í chu┼ą! Neb├í┼ą sa ├şs┼ą za klientom predvies┼ą svoju pr├ícu a „challengova┼ą“ va┼íe spolo─Źn├ę my┼ílienky.

A ─Źo za to?

Si sk├║senej┼í├ş ─Źlovek, tak si povedz! Vie┼í ako to chod├ş v segmente a vieme to aj my. Tak┼że si v rozmedz├ş 1200ÔéČ – 1800ÔéČ v hrubom (alebo na fakt├║ru) pod─ża tvojich sk├║senost├ş a seniority. A pokia─ż si fakt ┼że super-trooper a m├í┼í pocit, ┼że si zasl├║┼żi┼í e┼íte viac, tak po─Ć do n├ís, kvalitu vieme oceni┼ą.

┼Ąukni mail s nejak├Żm info o tebe a hlavne o tom ─Źo m├í┼í za sebou na:┬átomas.varga@goup.sk

D├şk, ─Źau,

Tomáš.

 

Zdroj obrázka tam hore: Designed by Freepik

Pracujeme pre Vás radi.
Sme spokojn├ş, len ak ste spokojn├ş!

Chcem by┼ą spokojn├Ż klient

Novinky zo sveta online marketingu na našom GoUP blogu. Inšpirujte sa.

GoUP