--> Reklama na internetu přináší zákazníků 🚀 GoUP Online Agency

Jsme online agentura. Děláme PPCčka, SEO, Analytics, Sociální sítě. A hlavně váš zisk.

Takže pojďme na to společně:

Máte webové stránky, máte provoz,
ale zákazníci se k vám nehrnou?

Array

Podívejte se na vaše stránky jako zákazník, ne odborník

Vy se na vašem webu vyznáte, vidíte ho po tisíci krát. Ale váš zákazník právě přišel a dává vám tři vteřiny abyste ho zaujaly. Dejte svému známému úkol: podívej se na moji webovú stránku a řekni mi, co dělám, jak to dělám a pro koho to dělám. A hned budete vědět, jak se vám daří.

Vyzývají vaše webové stránky na akci? Rozumí zákazník tomu, co od něj chcete?

Žijeme v rychlé době. Nikdo dnes nebude studovat, co vlastně chcete. Řeknite zákazníkovi, co je jeho úkolem. "Líbí se vám, co děláme? Tak se zeptejte, co vás to bude stát." Převezměte kontrolu nad situací a poskytněte jednoduché řešení.

A co reklama? MĚŘTE, vyhodnocujte, testujte, nalaďte. A znovu!

Pokud neměříte to, co se děje na vašem webu, jste slepí a my také. Každá lokalita může být měřena. A to až na hodnotu jednoho zákazníka a zejména cenu, kterou jste za to zaplatili. Je to jen proto, že víte, kam investovat energii a prostředky.

Pomůžeme?

CHCI NÁVRH ZDARMA

Reklama funguje, pokud víte,
co děláte

Tak například, my víme dělat toto:

E-shopu PreDeti.sk sme zvýšili celkový obrat o 63% medziročne. Využitím PPC a SEO

Do 6 mesiacov po prevzatí kampaní Pánska Elegancia sme znížili cenu konverzie o 60%.

Kampane TeploZima získavajú medziročne o 43% viac dopytov a v sezóne až o 258%

Klientovi Chernobylwel.com sme zvýšili počet objednávok o 91% optimalizovaním PPC

E-shopu PreDeti.sk sme zvýšili návštevnosť z organického vyhľadávania (SEO) o 80% za 6 mesiacov

Zabehnutému e-shopu Bekoshop sme len z PPC zvýšili obrat o 68% medziročne.

Klientovi Chernobylwel.com sme pomohli expandovať na 11 trhov v priebehu 9 mesiacov

V kampani Autosalon Bratislava sme prekročili cieľový počet prehratí videa na YouTube o 583%

Teď už víte co potřebujete?

CHCI BEZPLATNÝ NÁVRH
Google nám důvěřuje již 10 let! Můžete nám důvěřovat i vy

naši klienti prodlužují své kampaně bez přerušení

malých klientů si užívá své malé bezstarostné kampaně

klientů se těší z našich komplexních služeb online marketingu

S Google a Facebook kampaňou od spoločnosti GoUP, ktorú viedli pre náš developerský projekt Nová Terasa v Košiciach som boli veľmi spokojní. Facebook stránka projektu získala nový brandový vizuál, 4-násobný počet fanúšikov a počet dopytov, ktoré nám priviedla kampaň na Google predčil očakávania. Počas celej správy kampane sme s GoUP komunikovali a riešili smerovanie stratégie. Dokázali sa zladiť s našou agentúrou, ktorá vedie celkovú marketingovú stratégiu projektu. Rovnako nám boli pravidelne reportované výsledky na osobných stretnutiach s accountmi, či PPC špecialistami. Spoluprácu s agentúrou GoUP môžem len odporučiť.

Peter Šimko Penta Investments

S reklamnou agentúrou GoUP spolupracujeme dlhodobo. Funguje medzi nami vzájomná harmónia. Odborníci z GoUP-u komunikujú rýchlo, vždy riešia všetky naše pripomienky a starostlivo sa starajú o o kampane. Aj preto iné konkurenčné ponuky odmietam a vrelo odporúčam túto reklamnú agentúru aj svojim partnerom.

Oľga Kurejová MKcar

Spoluprácu s firmou GOUP môžeme hodnotiť ako nadpriemernú. Komunikácia a odozva na spracovanie našich požiadaviek sú riešené v dostatočne rýchlej dobe. Vrelo odporúčame iným záujemcom.

Jaroslav Košťál LedXenony.sk

Reklamnú agentúru GoUP som už odporučila svojim partnerom viackrát. Pracovníci z tejto agentúry sú veľmi pohotoví a ústretoví. V prípade zmien či problémov nás hneď informujú, čo nám veľmi vyhovuje. S ich prácou som spokojná.

Zuzana Hyžová toparla.sk

S prácou reklamnej agentúry GoUP som spokojný na 100%. Myslím, že viac hovoriť netreba.

Michal Čuri PROFILEXAN

Chceli by sme Vám v mene spoločnosti Spiš Tour veľmi pekne poďakovať za poskytované služby na vysokej úrovni. Promptné vybavenie našich požiadaviek, milý prístup zamestnancov a ochotu. Sme naozaj veľmi spokojní. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.. :)

Pavol Dzurilla spistour.sk

S reklamnou kampaňou GoUP – Google je naša spoločnosť spokojná o čom svedčí aj fakt, že ju aktívne bez prestávky využívame od februára 2013. Zároveň vidíme zvyšujúci sa počet klientov odkedy nám reklamnú kampaň spravujú v porovnaní so správou kampane vo vlastnej réžii. Služby spoločnosti odporúčame i naším klientom.

Martin Bendik nakupujbezpecne.sk

S GoUP TEAM-om spolupracujeme už niekoľko rokov. Po celú dobu spolupráce sme sa vždy stretli s ústretovosťou, odborným poradenstvom a prozákaznícky orientovaným profesionálnym prístupom. S ich pomocou je nás vidno tam, kde potrebujeme. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.“

doc. Ing. Petr Všetečka, PhD. Garant Partner Plus

Socializujme se. Dejte nám Like a nic Vám neujde.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.