Ty chceš byť copywriter a my chceme stážistu! - GoUP

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.

Ty chceš byť copywriter a my chceme stážistu!

Barbora Jurovcová 23.11.2015    Kategórie: My sme GoUP
Ty chceš byť copywriter a my chceme stážistu!

Som copywriterka v GoUPe a mám toho veľa. Ty by si nám mohol poslať mail na barbora.jurovcova@goup.sk, ak:

 1. Chceš absolvovať neplatenú stáž u Premier Partnera Google. Stáž znamená, že si u nás “posedíš” tak 4 hodinky denne počas 3 mesiacov. Vieme sa dohodnúť tak, aby dobre bolo. V pondelok si celý deň v škole? Dobre. Tak v utorok zostaneš dlhšie u nás :)
 1. Ťa baví písať, písať a písať. Lebo budeš písať. Obsahy na weby, články na náš blog (napr. o novinkách z oblasti online marketingu), a tak. Čo príde. Zedituješ články necopy kolegov vo WordPresse, vytvoríš k nim prezentačné obrázky a zavesíš ich na sociálne siete. Tu sa pomaly presunieme k bodu 3.
 1. Ten mail nám pošli, ak vieš robiť v PS-ku. Nie. Nezľakni sa. Tiež nie som z polygrafickej. Ale prostredie Photoshopu zvládam natoľko, aby som vedela vytvoriť pekné príspevky pre Facebook stránky našich klientov. A keď budeš dobrý, dostaneš do daru FB stránku. Keď budeš veľmi dobrý, dostaneš dve. A o tú FB stránku sa budeš starať s láskou.
 1. Čakáme mail od človeka, ktorý je kreatívny. Ja tiež nepľujem nápady kadiaľ chodím. Sem-tam, občas, keď ma nevidia kolegovia, si zložím hlavu na stôl a je mi do revu. Lebo je týždeň do spúšťania všetkých FB kampaní a moja kreativita sa zasekla niekde medzi nulou a mínus 10. Ale potom…bum! Ten nápad príde. A to chceme aj od teba. Že sa budeš starať o stránku firmy, ktorá robí finančné poradenstvo, stavia krovy alebo ponúka esteticko-plastickú chirurgiu, z toho sa musíš tešiť. Ber to ako výzvu, dobre?
 1. Nie je vylúčené, že sa nemôže stať, že za tebou príde náš obchoďák Janko alebo Ivanko a povedia ti, že chcú návrh FB kampane pre klienta X. A ty si to naštuduješ, vyhodnotíš, navrhneš zlepšenia. Klient X to odsúhlasí, dostaneš nápad a vytvoríš mesačný plán príspevkov, ktorý klient X opäť odsúhlasí a takto by to bolo, keby bol život ideálny, ale zase by to bola nuda, však? Takže sa budeš tešiť na komunikáciu s klientom X a jeho človekom Ypsilon a na implikáciu zmien sa budeš tešiť tiež. Aj na tvorbu case study, písanie textov o pásových dopravníkoch a riešenie nevhodného komentára na Facebooku. A o tom to je :)
 1. Že sme tu samí dobrí ľudia, to je fakt. Nehryzieme, ale chceme, aby z teba bolo cítiť, že chceš. Škola v odbore výhodou, ale ak máš prehľad, vieš písať, chceš chŕliť nápady a ide z teba „chtíč“, tak nám vôbec nevadí, že študuješ environmentalistiku.

A ten mail, ten necháme na teba (barbora.jurovcova@goup.sk) :)


 • Ten nadpis na mňa pôsobí tak negatívne… Ty chceš byť copywriter – a my predsa hľadáme stážistu, nie copywritera. Čo nevieš čítať?!
  :-)

  • Barbora Jurovcová

   Ďakujem za postreh :) Ja mám tak nejako ukotvené v hlave, že zo šikovného stážistu pri copywriterovi sa po stáži môže stať šikovný copywriter nestážista :)

Najnovšie články
Ty chceš byť copywriter a my chceme stážistu!
Čo získate, ak navýšite rozpočet Google reklamy?
Navýšiť sumu určenú na reklamu? Veď to vytiahne peniaze z môjho vrecka. Len na prvý pohľad zlá správa. Pri hlbšom pohľade ide o lepšie služby a vyšší výkon. Vyšší výkon kampane zna [...]
Ty chceš byť copywriter a my chceme stážistu!
A teraz vám poviem, aké to bolo v GoUPe. Naozaj.
Dnes to bol môj posledný pracovný deň v GoUP-e. Budem trošku drzá (lebo to ja rada) a využijem ešte nezrušené admin prístupy na firemný blog a Facebook, a zazdieľam si, len tak, čl [...]
Ty chceš byť copywriter a my chceme stážistu!
Logo, tlačoviny, web dizajn. Ps, Ai alebo Id?
Photoshop, Illustrator, InDesign. Súrodenci od Adobe majú spoločné grafické „gény“, avšak každý z programov má svoje vlastné prostredie, ktoré ponúka možnosti pre tvorbu množstva [...]
Ty chceš byť copywriter a my chceme stážistu!
Pracujeme s Google Analytics 2: Základné metriky, a čo je pre koho dôležité
Nebojte sa Google Analytics, sú to tie správne čísla, ktoré vám pomôžu merať, vyhodnocovať a analyzovať všetko, čo sa deje na vašej stránke. Buďte v obraze a naučte sa skrotiť čísl [...]
Ty chceš byť copywriter a my chceme stážistu!
Chcem reklamu na Google. Neskrachujem na tom?
Ako správne nastaviť rozpočet kampane? Alebo s akým rozpočtom by ste mali počítať, ak to myslíte s online reklamou vážne. Jeden z najdôležitejších faktorov pri rozhodovaní, či a a [...]
Ty chceš byť copywriter a my chceme stážistu!
Naozaj nepotrebujete komplexnú online reklamu?
V GoUP sme orientovaní na výkonové kampane - záleží nám hlavne na tom, aby vám reklama zarábala, čísla bez zisku sú len na okrasu. Ale, čo ak  tie „čísla“ niečo znamenajú? 90% náš [...]

Novinky zo sveta online marketingu na našom GoUP blogu. Inšpirujte sa.

GoUP