--> PRÍPADOVÉ ŠTÚDIE: Náplne do tlačiarní/ADWORDS AUDIT • GoUP

PRÍPADOVÉ ŠTÚDIE: Náplne do tlačiarní/ADWORDS AUDIT

Barbora Jurovcová 21.05.2015 < 1 minútové čítanie    Kategórie: Prípadové štúdie
PRÍPADOVÉ ŠTÚDIE:  Náplne do tlačiarní/ADWORDS AUDIT

Najväčší internetový predajca kompatibilných cartridgov, tonerov a náplní si spravoval reklamnú kampaň od roku 2009 vo vlastnej réžii. V roku 2014 sa stal klientom GoUP. Cieľom spravovania kampane bolo znížiť cenu za objednávku a zvýšiť ich počet. Hlavným dôvodom zle fungujúcej kampane bola totálna dezorganizácia, kde jedno kľúčové slovo reagovalo až v 5 rôznych reklamných skupinách. Vďaka úplne novej štruktúre kampaní a ich prerozdeleniu podľa typov tonerov a tlačiarní sme zabránili „kríženiu“ kľúčových slov, ktoré malo silný dopad na nepresné výsledky vyhľadávania tonerov/cartridgov a za prvý mesiac po audite kampane sme tak vyprodukovali 203,3% nárast objednávok.

case-study-adwords-audit


Stay22 connected
Reklama
Najnovšie články

Ako sa vyhnúť otravnému marketingu a vzbudzovať dôveru v zákazníkoch


5 minútové čítanie

Každý deň sa na internete stretávame s ponukami a marketingovými správami, ktoré využívajú naše osobné údaje a zacieľujú na nás svoje odkazy. Neustále o sebe poskytujeme informácie na základe webových stránok, ktoré navštevujeme, obsahu, ktorý čítame a hotelov, v ktorých si rezervujeme ubytovanie. Marketéri využívajú našu digitálnu stopu, aby nám cielene prezentovali svoje ponuky. Takáto […]

Viac článkov, viac informácii, viac reálných skúseností:

ČÍTAŤ VIAC V MAGAZÍNE

Socializujme sa. Dajte nám Like a nič Vám neujde.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.