--> Go down the svah. GoUP na lyžovačke • GoUP

Go down the svah. GoUP na lyžovačke

Barbora Jurovcová 26.03.2015 3 minútové čítanie    Kategórie: Prípadové štúdie
Go down the svah. GoUP na lyžovačke

Piatok ráno, opúšťame GoUP, nasadáme do áut.

 

Žilinský kraj – okres Bytča – obec Makov – hotel Fran. CHKO Kysuce a slovensko-moravské pohraničie a hory, lesy, lyžujem si (lokalizačný úvod musí byť).

Medzizastávka v Bytči a rizoto alla Siciliana so sušenými paradajkami v jedálnom lístku a opečenou klobásou na tanieri. Niečo pre milovníkov zvierat, ako je naša accountka Saška.

Stúpanie, zákruty, Makov. Zaváhanie pred cieľom a zamrznutý kopec verzus naša octavia? 1:0. Vystúpenie, nadýchnutie, panoráma, sneh. Otvorené kufre a všetky veci do traktarku. Do ratraku. Otvorenie fliaš a prvé stopy v snehu. Ideme do hotelu.

 

Odtrhnutá ruka iPhonom je lepšia ako odtrhnutá ruka lyžiarom. Lyžovať budeme zajtra.

GoUP

 

905 až 1060 m n.m., iba sem-tam skontrolované telefóny a no notebooks allowed. Tenisky na snehu a ticho. TICHO. Ihličnaté lesy, nepočuť električky, krása.

Makov

 

Javorníky

 

Makov Kasárne

 

Vypadávajúca WIFI, heslo „cheri“ (a iba sem-tam skontrolované telefóny). Celodenný skipass za desať. Hotel, ktorý nezmenila ani revolúcia v 89tom. Čašník, ktorý nám dáva niekoľko kľúčov od niekoľkých izieb, nakoľko vyzerá, že mu je úplne jedno, koľko nás je. Jako doma, holky a keby som sa nechala uniesť, tak mám pocit, že jsou osmdesátá léta a večer si dám zahrať Discopříběh. Presne toto sme potrebovali 🙂

O druhej ráno nám milý pán naleje rum za euro a o ôsmej nám pri raňajkách servíruje kávičku a vtípky v moravštine. Zatiaľ, čo si pochutnávame na chlebe s klasickou rybacou nátierkou a tešíme sa na pivo, ktoré si dáme po piatkovom večere. V lyžiarkach. Na teraske. Na odvahu.

 

Češi si na věrande povídají a pijí pivo, protože jsou to Češi. Slováci pijú pivo, lebo idú lyžovať. Slalom postavený, megafón pripravený.

Fran

 

Súpiska s menami tiež. Na adekvátnosť pretekov dohliada náš obchoďák Pigi

7

 

GoUP 2

 

Ukážkový zjazd predviedol náš PPC špecialista Kubo

Jakub Gombár

 

Ďalší Google špecialista Dalibor sa vo svojej rýchlosti dokázal aj certifikovane odpichovať palicami

10

 

Takto sa teší zo svojho najlepšieho času

Dalibor Duračka

 

A takto ho prekonal náš profimajster Maťo

GoUP 2

 

Na svoje si prišli aj zvieratká. Zvieratkám sa nemeral čas. Tie mali snowboard alebo zhadzovali slalomové tyče

GoUP 3

 

GoUP 4

 

Slnečný deň, kto by bral opaľovací krém, a pri večeri stretávame červené tváre. Čašník nosí šálky s ruskou zmrzlinou a ak budete niekedy piť „besného psa“, tak s mierou. Večerný program, Fidorka na krkoch a zvíťazili sme všetci!

 

28 sekúnd 66 stotín. V skutočnosti zvíťazil len Maťo. Pre pohladenie ega nás ostatných boli vymyslené ďalšie víťazné kategórie

GoUP 5

 

Heňo sa teší z najlepšieho času v tandemovom slalome (jedinom uskutočnenom)

GoUP 6

 

Počudovanie nad ocenením „najlepší čas za firmu GoUP“ (čas v tomto prípade nebol nikdy meraný)

GoUP 7

 

Kubo a  „Najlepší čas za firmu GoUP“ po druhýkrát

GoUP 8

 

Maťo a najlepší výkon za firmu Profimajster

GoUP 9

 

Saška a jediný snowboard na svahu rovná sa najlepší čas v kategórii snowboard

GoUP 10

 

GoUP 11

 

Tak a to bol GoUP na lyžovačke a náš prvý neformálny článok. Lebo reklama na internete nie je len reklama na internete. Reklamu na internete robia ľudia 🙂

 


Stay22 connected
Reklama
Najnovšie články

Ako sa vyhnúť otravnému marketingu a vzbudzovať dôveru v zákazníkoch


5 minútové čítanie

Každý deň sa na internete stretávame s ponukami a marketingovými správami, ktoré využívajú naše osobné údaje a zacieľujú na nás svoje odkazy. Neustále o sebe poskytujeme informácie na základe webových stránok, ktoré navštevujeme, obsahu, ktorý čítame a hotelov, v ktorých si rezervujeme ubytovanie. Marketéri využívajú našu digitálnu stopu, aby nám cielene prezentovali svoje ponuky. Takáto […]

Viac článkov, viac informácii, viac reálných skúseností:

ČÍTAŤ VIAC V MAGAZÍNE

Socializujme sa. Dajte nám Like a nič Vám neujde.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.