--> 1.apríl a 4 nápady od technologických gigantov • GoUP

1.apríl a 4 nápady od technologických gigantov

Barbora Jurovcová 01.04.2015 2 minútové čítanie    Kategórie: Prípadové štúdie
1.apríl a 4 nápady od technologických gigantov

1.apríl, to nie sú iba otrepané žartíky v mikrosvete nás smrteľníkov. Toto sú 4 nápady technologických gigantov, ktoré by s týmto dátumom mohli mať niečo spoločné

 

1. Virtuálna naháňačka v Google Maps

Priznajte sa. Že ste to dnes hrali cez pracovnú dobu? Stratiť život pri Tescu na Kamennom a požierať guľky na Nám. SNP smerom na Obchodnú, to je Pac-Man v reálnom súradnicovom systéme. Google vám na chvíľku okrem vyhľadávania adresy v Google Maps ponúka možnosť zahrať si ikonickú japonskú hru z roku 1980. Zabaviť sa môžete (vo vybraných lokalitách) aj prostredníctvom vašich mobilných zariadení.

 

1_april

 

Prepnite sa do Pac-Man módu (vedľa možnosti zobrazenia satelitných máp) a premeňte známe ulice na virtuálnu naháňačku.

 

1_april_pack-man

 

2. Zrkadielko, zrkadielko…

Lepšie raz vidieť ako 100 krát počuť/čítať (UŽ NEAKTUÁLNE)

 

3. Let me take a selfie

Máte smartfón a Chrome pre Android? Zdieľajte svoju reakciu na stránku, ktorú práve scrollujete. Vďaka selfie. „Share a reaction“, nová možnosť v Chrome menu, si urobí snímku web stránky, ktorú prezeráte a výrazu, ktorý jej pri tom venujete. A načo by to bolo celé dobré, keby ste to nemohli zdieľať so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach? V diskusiách na internete cítiť radosť a vieru v permanentné zavedie tejto funkcie verzus hnev nad strácajúcou sa ochranou súkromia.

 

chrome-selfie

4. S6-ka, ktorá reže

Keramické telo, diamantová čepeľ, sklápacia rúčka. Samsung predstavil Galaxy BLADE edge. „Vyostrenú“ verziu S6ky. Do kuchyne. Súbor senzorov pre správne uchopenie, obratnosť a silu pri manipulácii, ohňovzdorný displej, mechanizmus detekcie prstov a senzor ľudskej krvi. Predhrejte vašu rúru prostredníctvom aplikácie Samsung Kitchen.

 

galaxy-blade-edge-2

 

Ale pekný nápad to bol

 

samsung-galaxy-blade-edge

 

Zdroje: google.about.com, global.samsungtomorrow.com, phandroid.com


Stay22 connected
Reklama
Najnovšie články

Ako sa vyhnúť otravnému marketingu a vzbudzovať dôveru v zákazníkoch


5 minútové čítanie

Každý deň sa na internete stretávame s ponukami a marketingovými správami, ktoré využívajú naše osobné údaje a zacieľujú na nás svoje odkazy. Neustále o sebe poskytujeme informácie na základe webových stránok, ktoré navštevujeme, obsahu, ktorý čítame a hotelov, v ktorých si rezervujeme ubytovanie. Marketéri využívajú našu digitálnu stopu, aby nám cielene prezentovali svoje ponuky. Takáto […]

Viac článkov, viac informácii, viac reálných skúseností:

ČÍTAŤ VIAC V MAGAZÍNE

Socializujme sa. Dajte nám Like a nič Vám neujde.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.