REKLAMA NA INTERNETE MANAGEMENT mini


Páči sa Vám model PPC (platba za kliknutie) a sú pre Vás možnosti programov FIX a CLICK nedostatočné? Potrebujete zo svojej kampane vyťažiť viac? Chcete aktívne sledovať návratnosť investícii? Využite MANAGEMENT mini. Sami určite koľko bude stáť jeden klik, aké budú pozície Vašej internetovej reklamy a aký bude jej rozpočet. To všetko len za 40€ mesačne.

.MANAGEMENT mini - Neobmedzený výkon, minimálne náklady

Chcete vo svojej internetovej reklame využiť do 50 kľúčových slov, vyťažiť z nej maximum a mať náklady a pozície pod kontrolou? MANAGEMENT mini je pre Vás správnym programom. Uvoľnite silu Google reklamy a získajte každého potenciálneho klienta. GoUP Vám v tom pomôže správou reklamy zameranou na vysokú efektivitu. V spolupráci s Vami nájdeme ideálne pozície a ceny pre kľúčové slová tak, aby reklama mala čo najvyšší výkon pri minimálnych nákladoch!

Program MANAGEMENT mini je mimoriadne vhodný pre reklamné kampane s nižším počtom rôznych inzerovaných produktov a s vysokým mesačným kreditom.

Výhody programu GoUP .MANAGEMENT mini pre reklamu na Internete

  • Správa reklamnej kampane na Google™ certifikovanými profesionálmi
  • Najvyšší možný výkon kampane
  • Až 50 kľúčových slov v piatich reklamných skupinách zabezpečí široký dosah kampane
  • Nízky mesačný servisný poplatok bez ohľadu na výšku kreditu
  • Mesačný kredit kampane si zvolíte sami (odporúčame minimálne 100,- €)

Ceny internetovej reklamy .MANAGEMENT mini

Jednorazový aktivačný poplatok: 95,-
Mesačný servisný poplatok: 40,-
Kredit kampane voliteľný

Maximálny poplatok za správu ročnej Internetovej reklamnej kampane Google v programe MANAGEMENT mini je 575€ + DPH vrátane Aktivačného poplatku. Výška kreditu nie je obmedzená.

Príklad cenovej kalkulácie Reklamy na Internete v programe .MANAGEMENT mini na 2 mesiace:

Aktivačný poplatok: 95,- €
Servisný poplatok: 2 x 40,- €
Kredit reklamnej kampane Google: 2 x 100,- €
Spolu: 375,- € + DPH

Po ukončení pilotného dvojmesačného obdobia má kampaň mesačnú cenu zloženú len zo servisného poplatku a skutočne preinzerovaného kreditu, v tomto prípade: 140,- € + DPH / mes.
Poznámka: Využite svoju reklamu naplno! Dobite kredit kampane o toľko, koľko potrebujete - servisný poplatok sa nezvýši.

Detailné informácie o Reklame na Internete GoUP .MANAGEMENT mini

© GoUP - Reklama na Internete. Prevádzkovateľom služby je spoločnosť CERES® Slovakia spol. s r.o.. Spolupráca s tretími stranami. Google+