Zaujal Vás program MINI?
Vyžiadajte sinezáväzne cenník
X

Vyžiadajte si nezáväzný cenník MINI

Presne viete, pre ktoré kľúčové slová chcete spustiť reklamu na Google? Zašlite nám ich, pripravíme Vám nezávaznú ponuku. Neviete aké kľúčové slová potrebujete? Nevadí, zašlite nám adresu Vašich web stránok, kľúčové slová navrhneme.

Google FIX
Google MAXI
facebook
YOUTUBE

Reklama na Internete Google MANAGEMENT MINI

Páči sa Vám model PPC (platba za kliknutie) a sú pre Vás možnosti programov FIX a CLICK nedostatočné? Potrebujete zo svojej kampane vyťažiť viac? Chcete aktívne sledovať návratnosť investícií? Využite MANAGEMENT mini. Sami určite koľko bude stáť jeden klik, aké budú pozície Vašej internetovej reklamy a aký bude jej rozpočet. To všetko len za 40€ mesačne.

MANAGEMENT mini - Neobmedzený výkon, minimálne náklady

Chcete vo svojej internetovej reklame využiť do 50 kľúčových slov, vyťažiť z nej maximum a mať náklady a pozície pod kontrolou? MANAGEMENT mini je pre Vás správnym programom. Uvoľnite silu Google reklamy a získajte každého potenciálneho klienta. GoUP Vám v tom pomôže správou reklamy zameranou na vysokú efektivitu. V spolupráci s Vami nájdeme ideálne pozície a ceny pre kľúčové slová tak, aby reklama mala čo najvyšší výkon pri minimálnych nákladoch!

Program MANAGEMENT mini je mimoriadne vhodný pre reklamné kampane s nižším počtom rôznych inzerovaných produktov a s vysokým mesačným kreditom.

Výhody programu GoUP MANAGEMENT mini pre reklamu na Internete

  • Správa reklamnej kampane na Google™ certifikovanými profesionálmi
  • Najvyšší možný výkon kampane
  • Až 50 kľúčových slov v piatich reklamných skupinách zabezpečí široký dosah kampane
  • Nízky mesačný servisný poplatok bez ohľadu na výšku kreditu
  • Mesačný kredit kampane si zvolíte sami (odporúčame minimálne 100,- €)

Ceny internetovej reklamy MANAGEMENT mini

Jednorazový aktivačný poplatok: 95,-
Mesačný servisný poplatok: 40,-
Kredit kampane do 150€ mesačne
Maximálny poplatok za správu ročnej Internetovej reklamnej kampane Google v programe MANAGEMENT mini je 575€ + DPH vrátane Aktivačného poplatku. Výška kreditu je obmedzená na 150€/mesačne.

Príklad cenovej kalkulácie Reklamy na Internete v programe MANAGEMENT mini na 2 mesiace

Aktivačný poplatok: 95,- €
Servisný poplatok: 2 x 40,- €
Kredit reklamnej kampane Google: 2 x 100,- €
Spolu: 375,- € + DPH

Po ukončení pilotného dvojmesačného obdobia má kampaň mesačnú cenu zloženú len zo servisného poplatku a skutočne preinzerovaného kreditu, v tomto prípade: 140,- € + DPH/mes.
Poznámka: Využite svoju reklamu naplno! Dobite kredit kampane o toľko, koľko potrebujete - servisný poplatok sa nezvýši.

Detailné informácie o Reklame na Internete GoUP MANAGEMENT mini

© GoUP - Reklama na Internete. Prevádzkovateľom služby je spoločnosť CERES® Slovakia spol. s r.o.. Spolupráca s tretími stranami. Google+