Google FIX
Google MAXI
facebook
YOUTUBE

Reklama na Google

S 80% podielom vyhľadávania je Reklama na Google najsilnejším reklamným nástrojom na slovenskom internetovom trhu. Google reklama je právom považovaná za najvýkonnejšiu formu Internetovej reklamy. Vyskúšajte reklamu, ktorá bude zarábať!

Vyberte si svoj reklamný program alebo nás kontaktujte, radi Vám s výberom najlepšej reklamy na Google pomôžeme.

To najlepšie, čo pro Vás máme

Najobľúbenejšie programy, ktoré se postarajú o správne pozicie aj o výkon Vašej reklamy na Google. Pozrite sa ako:

Google reklama ponúka neuveriteľné možnosti v mediálnom priestore, ktorý každý deň navštevuje široké spektrum potenciálnych zákazníkov. Medzi nimi sú aj tí Vaši, ktorých dokážeme prilákať na Vaše webstránky, previesť ich Vašou ponukou až k objednávke a vytvoriť zákazníka. Google kampane GoUP sú vďaka dlhoročným skúsenostiam a prístupu k našim klientom vysoko výkonné aj pri minimálnych nákladoch. Nech už si vyberiete ktorýkoľvek program, reklama Vám prinesie najvyšší možný pomer výkon / cena.

Ako teda reklama na Google funguje? Akú má cenu?

Štandardne používaným typom reklamy na Internete je PPC model. Práve tento systém najviac využíva Google. Znamená to, že ako inzerent neplatíte za zobrazovanie Vašej reklamy. Platíte len keď na Vašu reklamu niekto klikne - PPC: Pay Per Click (Platba za kliknutie). Vďaka tomu môžete veľmi lacno získať obrovské množstvo zobrazení Vašej reklamy.

Reklama vo vyhľadávaní Google je však cielená, nie je určená na obrovské množstvo zobrazení, jej úlohou je priviesť takých návštevníkov na Vaše stránky, ktorí majú najväčšiu šancu stať sa zákazníkmi. Preto je veľkou výhodou, že spoplatňované sú len kliknutia na reklamu, teda návštevníci na stránky. Výkonná PPC reklama v programe Management môže stáť už od 140€ / mes.Nevýhodou PPC reklamy na Internete je ťažšie kontrolovateľná spotreba a neodborne vedená kampaň môže spôsobiť rýchle vyčerpanie prostriedkov bez návratu investície.

Ak Vám PPC reklama nevyhovuje, GoUP Vám prináša jedinečnú možnosť reklamy na Google: Program FIX. S FIXom neplatíte za kliknutia na Vašu reklamu na Google. Platíte len za kľúčové slová a pozície v Reklame Google si môžete zvoliť vyššie (vyšší výkon, vyššia cena) alebo nižšie (nižší výkon, nižšia cena). Cena 1 kľúčového slova začína už na 20€ + DPH / mes. Prečítajte si o FIXe viac

Vyžiadajte si nezáväznú konzultáciu

Presne viete, pre ktoré kľúčové slová chcete spustiť reklamu na Google? Zašlite nám ich, pripravíme Vám nezávaznú ponuku. Neviete aké kľúčové slová potrebujete? Nevadí, zašlite nám adresu Vašich web stránok, kľúčové slová navrhneme.

Zaujíma Vás viac? Pozrite sa, na čom práve vo svete reklamy na Internete pracujeme

© GoUP - Reklama na Internete. Prevádzkovateľom služby je spoločnosť CERES® Slovakia spol. s r.o.. Spolupráca s tretími stranami. Google+