Reklama Etarget

Najväčšia slovenská reklamná sieť Etarget umožňuje zobrazovananie reklamy stránkach a veľkých portáloch ako sú napr. zoznam.sk (reklama vo vyhľadávaní), pravda.sk, sme.sk, cas.sk, topky.sk, azet.sk, etrend.sk, hnonline.sk, markiza.sk, joj.sk a mnohých ďalších.

Reklama Etarget - reklama na zoznam.sk, pravda.sk, sme.sk

Reklamný systém Etarget patrí v súčasnosti k pomerne drahým reklamným systémom, jeho prínos je však výrazný hlavne pre produkty, ktoré nie sú vyhľadávané a je potrebné o nich budúcich zákazníkov informovať. Reklama Etarget je vhodná ak sú Vaše produkty novinkou na trhu - teda nie je o nich rozšírené všeobecné povedomie. Práve sila Etarget siete je v tomto smere efektívnym prínosom a vďaka Etargetu sa o Vašich produktoch dozvedia všetci. Naopak pre výrazne hľadané a populárne produkty ako sú napríklad parfémy je vhodnejšia Reklama Google, ktorá je výrazne výkonnejšia a pritom lacnejšia alternatíva.
Naopak, ak predávate napríklad sedacie vaky alebo propagujete kongresový hotel, je Etarget reklama pre Vás správnou voľbou.

Prinášame Vám akciový štartovací balíček pre základnú reklamnú internetovú Etarget kampaň na 1 mesiac v cene 350€ + DPH

  • Dĺžka kampane: 1 mesiac
  • Minimálny počet privedených návštevníkov na stránky: 1 000
  • Celková cena kampane: 350€ + DPH
Pozn: V prípade ak nedôjde k vyčerpaniu minimálneho počtu návštevníkov počas jedného mesiaca, kampaň bude automaticky pokračovať až do dosiahnutia požadovaného počtu návštevníkov.
Kontaktujte nás

© GoUP - Reklama na Internete. Prevádzkovateľom služby je spoločnosť CERES® Slovakia spol. s r.o.. Spolupráca s tretími stranami. Google+